Marta Vachová, neurolog Teplice

Marta Vachová

Uložit

Neurolog Více

14 názorů

Uložit


Adresa

Duchcovská 53, Teplice
Neurologické oddělení Nemocnice Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Paní primářka je takový náš "Anděl", je vždy obětavá, milá, vstřícná, hodná, lidská, pečlivá. Doktorka s velkým srdcem a lidským přístupem, moc si ji vážím a jsem šťastná, že jsem ji potkala.

H
Ověřený profil

Paní primářky si velice vážím, je to profesionál a hlavně odborník v léčbě RS. Velmi vstřícný, profesionální a lidský přístup celého MS-centra Teplice. Děkuji za jejich přístup a odbornost!!!

Ověřený profil

S lepší lékařkou jako je paní Vachova a celého jejího kolektivu v četně lůžkového oddělení a jipu neurologie jsem se ještě nesetkal. Má můj velký obdiv a uznání.Rudolf Volejník. Ústí nad Labem.

P
Ověřený profil

Paní primářka je nejlepší člověk kterého jsem ve zdravotnictví poznala. Vždy milá a strašně hodná mohu s ní mluvit o všem do ordinace mě vždy pozve i s manželem a vše řešíme společně. Mám jí moc ráda Prudičová Monika

M
Ověřený profil

Cor
Paní doktorka M.Vachová a celé oddělení MS centra v Teplicích, je perfektní... Věčně usměvavá, starostlivá o své pacienty a nejen ona i sestry a ostatní z MS centra v Teplicích.
Za dveřmi MS centra TP je jiný, lepší svět zdravotnictví, kam chodím rád, když pominu s jakou diagnózou.

V
Ověřený profil

Paní doktorka a vůbec celé oddělení MS v Teplicích je naprosto úžasné. Jsem jejich pacientkou půl roku a dost mi pomáhají se vyrovnat s mou nemocí. Jejich přístup a péče prostě super. To je snad první lékař, kam se nebojím chodit :-)

L
Ověřený profil

lékařka na svém místě, jí mohu říct vše co mě trápí a vždy m pomůže. S ní mohu vést otevřený dialog.

K
Ověřený profil

Paní doktorka i všichni, kteří v MS centru v Teplicích pracují jsou velice vstřícní a báječní lidé. Jsou příkladem pro všchny lékaře.

Paní doktorka Marta Vachová je velice oětavá a je vstřícná, vždy Vás příjemně a s úsměvem přivítá, vyslechne a poradí.Je to úžasný člověk s velkým srdcem a s úžasnýma znalostma a jsem jí vděčná, že se mohu léčit právě u ní. Tímto bych jí chtěla za vše velmi poděkovat.S úctou Lenka Hrůzová.

Marta Vachová je prostě nejlepší.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti