Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

2 názory pacientů

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Jedním slovem příšerné
Ještě jsem nezažila v dnešní době nic horšího ve zdravotnictví. Pani doktorka,tedy, jestli má vůbec diplom by ho měla okamžitě vratit nebo spálit.
Po odchodu do důchodu mé zubařky, nám nezbyla jiná volba. Po 14 dnech bolestí zubu a ob den ježdění do HK s prosikem pomoci od bolesti, mě paní Doktorka poslala domů s Nimezilem na bolest. Další den ráno volám už oteklá s prosikem o vytrhnutí zubu, že se to nedá vydrzet. Do telefonu mi bylo řečeno, že zuby netrhá a že si mám teda přijet pro antibiotika. Nelenila jsem a obvolala vsechny zubaře ve svém okolí o pomoc. Vzal mě jeden úžasný doktor a to hned bez objednání. Musel mě vytrhnout zuby 2 a antibiotika na doléčení, byl v tom už i zánět okostnice. Zapsala jsem se u toho doktora a čekala na ortel po 2 letech u doktorky nedoktorky.
Jsem zděšená co vše zanedbala!!!!!! Jen u syna jsem byla šokovaná.

Umístění: MEDIKA Hradec Králové, s.r.o. Jiný

Rok a tři rozdělané zuby ..z toho poslední zánět dásně, zánět pod zuby, několikrát na pohotovosti se záněty po udělání blomby a vytrhání nervů ze zubů ...teď na neschopnost se zuby díky měsíc a půl léčbě která už byla skoro u konce a poslední dvě návštěvy za tři dny opět zánět který skončilo dvakrát za noc na pohotovosti rozzříznutím dásně a následně druhý den vytrhnutí léčeného zubů..tato zubařka ačkoli jsem řekl na začátku léčení že mám chodit na čištění každý druhý den doporučuji na pohotovosti, mi řekla ať ji do práce nemluvím a přijdu za 11 dní .. když nestíhá pacienty a fláká to ve spěchu ať to radši nedělá.......R.P