Odborný lékař oftalmologie
Dukelská 456, Jeseník

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oftalmologie pravidelná kontrola očí

Tato paní doktorka ošetřuje mé oči od té doby, kdy začala na poliklinice v Jeseníku svou praxi. Byla jsem u ní na vyšetření očí i se svými dětmi, když byly malé. Tu praxi na poliklinice vykonává téměř třicet let. Nikdy jsem s ní neměla problém. Ona je lékař, já pacient. Ona je dobrý lékař a já jsem poslušný pacient. Ona je odborník a já jako laik ji poslechnu a řídím se jejími radami bez toho, že bych s ní diskutovala o jejích léčebných postupech anebo jí radila podle článků z internetu. Aroganci jsem u této lékařky nikdy nepociťovala.

1.července 2014 jsem byl na vyšetření u MUDr. Holoušové, protože jsem měl pocit, že nějak hůř vidím. Po přečtení názorů na paní doktorku na tomto webu jsem si večer před návštěvou nebyl opravdu jistý, zda mám vůbec za paní doktorkou zajít. Paní doktorka však nebyla vůbec arogantní a její chování ke mně jako pacientovi bylo bylo skutečně korektní a výsledky vyšetření mi sdělila způsobem, který i laik pochopí (a to chvíli trvalo!) a poslala mě k dalším zákrokům do Fakultní nemocnice Olomouc. Odešel jsem s pocitem, že lékařka udělala vše co v dané chvíli bylo možné.

Nejhorší lekař s kterým sem kdy přišlel do styku když nebudu hodnotit její vlastní chovaní a aroganci,ale buduli hovořit o její odbornosti tak po její asi snad jedine diagnoze co ten člověk zna a umí vyslovit je "oční zánět!" sem skončil s kapkama na oční zánět doma a při nezlepšení svého zdravotního stavu sem navštívil oční kliniku v Šumperku dnes již mám po třetím zákroku další mě čeká v olomouci mám dost važné onemocnění sitnice takže tady tímto prostřednictvým děkuji vám paní !doktorko! za to že sem se dostal k skutečnému lekaři za minutu dvanact na místo alespon za pět minut za chyby se omlouvám sem skoro slepej

Ke mně přistupovala velmi slušně. Vybrala správnou oční dioptrií a také, aby se obešla chyb, mě hned poslala k blízkému lékaři, poněvadž jsem měl rýmu a někdy může zrak s tím souviset.

Moji holce dala špatné brýle a ještě mi řekla že stačí když přijdem za rok na kontrolu. Nedalo mi to a jeli jsme do Šumperku.............nestačila jsem se divit, holka má vrozenu vadu, takže jsme jezdili každý týden do Šumperku na cvičení po dobu tři měsíců,všechno mi tam vysvětlila pani doktorka, což nemužů říct totéž o pani doktorce Holoušové ( akorát vynadala holce že nesedí dobře v židli a nedostala za to bombon).

Paní doktorka opravdu zneužívá, že je v Jeseníku bez konkurence. Do ordinace chodí bez ohledu na ordinační dobu. Je bežné, že se bez omluvy dostaví kolem
9 hod. i když ordinace má začít v 8,OO a nevadí ji, že tam pacienti sedí už od
7 hod. Opravdu se nedivím, že spoustu mladších lidí jezdí raději do Šumperku nebo Olomouce, protože i odbornost paní Holoušové je na velmi nízké úrovni.

Po jeseníku jsou na ni slyšet jen stížnosti...opravdu škoda, že tu není konkurence