Marta Božková, gynekolog Bojkovice

Marta Božková

Gynekolog

13 názorů

Uložit


Adresa

Mánesova 974, Bojkovice
marta božková

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
13 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: marta božková Jiný

Na pani doktorku si nemůžu ztěžovat. Vždycky mi pomohla. A to že při vyšetření pořád o něčem mluví, beru spíše jako pozitivum, alespoň se člověk odreaguje od někdy nepříjemných zákroků.


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak arogantní lékařkou.... Byla v Uherském Brodě na pohotovosti..přišla jsem tam s tím,že mám silné bolesti na hrudi. Jediné co paní doktorku zajímalo tak byla má epilepsie a vrácení řidičáku.. jak si můžu dovolit sednout za volant..ale,že jsem bez záchvatu šest let ji nezajímalo a že mi vlastně řidičák vrátili lékaři po roce kdy mi ho že zákona vzali
.. dále řešila mojí váhu...ale že jsem ji tam bolestí kolabovala ji nějak nezajímalo... Nikdy... Opakuji nikdy už bych nevešla do ordinace pokud bych zjistila ,že tam paní doktorka sedí....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient
Umístění: marta božková Pohotovost-bolest ucha

Velmi špatná zkušenost,kdy paní doktorka sloužila na pohotovosti. Když jsem popsala,že mě bolí ucho(ano,opravdu musíte nejdřív na pohotovost a pak ke specialistovi-byl státní svátek).Řekla:No to určitě.
Prohlídka ucha byla velmi velmi bolestivá a zakončená větou:Nevím,co Vás bolí,když tam nic nemáte...Málem mně ani nenapsala kapky...
To mé “ nic tam nemáte” skončilo za 2 dny na pohotovosti v Praze-kdy se bolest zhoršila a přešla i do druhého ucha-výsledkem byl oboustranný zánět zvukovodu-tak silný,že mi byly nasazeny antibiotika.
Nechápu pozitivní komentáře,s takovým přístupem a chováním jsem se nesetkala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je hrubá, velmi necitelná a neprofesionální. Jediné o čem neustále mluvila byl její těžký život, a že medicína je řehole. 5minut vyšetření a v ordinaci jsem strávila hodinu. Po půl roce léčení nebyla schopna stanovit diagnozu, psala mi jedny léky za druhými a všechno bylo na nic. Když jsem přišla s nepříjemnými komplikacemi řekla mi, že je to normální a ať si zvyknu.
A sestra je taky děs, vždycky když jsem ležela na vyšetřovacím lehátku, nohy od východu na západ, vlezla do ordinace, všechny dveře otevřené a hleděla mi TAM! A při odchodu vždycky řekla: Neboj, pořád jsi maminčina holčička.
NEDOPORUČUJI!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ď

Paní doktorka je hrubá a velmi necitelná. Z profesního hlediska by měla nejdříve vyšetřit sama sebe a zjistit zda nemá filcky :-D Je t vklidu, dopuručuju :-D

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojena od té doby co k ní chodím nemám žádné obtíže. Stará se o mě absolutně profesionálně.


Nevím jak o této doktorce může někdo napsat,že je dobrá!Dřív když nebyly jiné možnosti měla pacientek plno.Dnes od ní většina utekla jinam,tak bere každou službu na pohotovosti a i tam je naprosto nemožná.Setrvaly u ní převážně starší pacientky,které se bojí někam odejít a ty sestra obtěžuje telefonáty např. v neděli večer,že už dávno nebyly na prohlídce.No prostě hrůza!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


horší doktorku jsem asi ani nepotkala.když jsem byla těhotná,tak jsem se objednala a po prohlídce mi bylo zděleno,že těhotná nejsem,i když jsem byla.chápu,že to bylo v začátku a nešlo to třeba poznat,ale kdyby mi vzala krev,tak to zjistí.pak jindy,když jsem byla těhotná a začala jsem krvácet,tak jsem tam šla a jelikož jsem o miminko nechtěla přijít,tak mi to přišlo líto a ona mi řekla,že proč řvu,že už jsem dost stará na to,abych měla dítě.to mi bylo 25 let.přitom já si to dítě moc přála.a mimochodem já neřvala,jen mi lítostí tekly slzy.je to hulvát.pak jsem od ní odešla a jsem moc ráda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce chodím již řadu let a nemůžu jí nic vytknout. Osobně si myslím že jedné v zájmu pacientek,ale zázraky dělat nemůže


P

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, nikdy jsem ji neslyšela mluvit sprostě, ale musím uznat, že někdy je upovídaná a dlouho se čeká. Je pečlivá a vždy mi dobře poradila!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti