Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Nejsem spokojen,doktorka mě odmítla léčit i přesto že lékařské.zprávě mám napsané,při bolestech kontrola.Nedoporučuji

Nemohu jinak, než jen chválit. Nejlepší lékařka kterou znám- chodila jsem k ní nejprve v Mladé Boleslavi a teď jezdím do Jičína.Jsem moc ráda, že za ní mohu jezdit.Vždy příjemná a s úsměvem Vám vše vysvětlí, též sestřička je velice laskavá. Doporučuji všem, ale asi toho mají chudáci moc, nás pacientů kteří se hrnou pro pomoc na správné místo.Škoda, že nemůžeme mít paní doktorku tady u nás v M. B. Zusková Z.

Nejlepší lékařka , jakou znám. Na rematologii v Liberci jsem byla za simulanta, ale paní doktorka má individuální přístup k pacientovi a je velmi lidská. Chápe protíže pacienta a snaží se pomoci. Sestřička je také nejlepší , kterou jsem poznala. Obě tvoří dokonalý tým, který se perfektně stará o pacienta. Všem paní Mudr. Tomášovou DOPORUČUJI !!!!
Valentová

Jsem zatím v léčení a vypadá to dobře. Možná předčasně, ale zatím chválím a doporučuji.

Paní doltorku znám z Mladé Boleslavi, kde mě několik let léčila. Je svědomitá, má velmi příjemný přístup k pacientovi, nic nepodceňuje, obětavá. Velmi mi pomohla. Lituji, že odešla do Jičína, ale přeji vám, abyste i vy poznali její perefektní znalosti a vcítění do problému. Eva Š.

Vděčím jí za to,že jsem ještě tady.Nemohl jsem se ani pohnout ona okamžitě zjistila o co jde zahájila léčbu a vyléčila narozdíl od mé "obvodní",která léčila diclofenakem vyvolala mi tím žaludeční vřed a poslala mne s tím na urologii.Paní doktorko za Váš přístup k pacientovi a léčbu děkuji a všem doporučuji.

Nejlepší doktorka, kterou znám. Jediná co mi dokázala po 5 letech diagnostikovat potíže. Všem doporučuji.