Markéta Janoušková, veterinář Plzeň

MVDr. Markéta Janoušková

Veterinář

Kleisslova 7, Plzeň 1, Plzeň
Veterinární klinika Kleisslova

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární klinika Kleisslova Alergie

Hrůza a děs nikdy více!!!
Pozor na p. Buriánkovou!!!
Na kliniku chodím již několik let, mám 2.psa,ale toto jsem nezažila.
Příjem na pohotovosti, dr. Buriánková chtěla vyšetřit mojí malou čivavu.Paní "doktorka" zřejmě nemá dost zkušeností nebo měla hodně špatný den. Můj pes po ní při vyšetřování chňapnul, což se u zvěrolékaře občas stává, že? Nepokousal ji, jen se ohnal. Dostal ode mě náhubek, vše bylo ok, vyšetřuje se dále. Moje čivavka se po ní ohnala pochopitelně i s náhubkem, načež p. Buriánková zvedla psa jednou rukou do vzduchu a druhou do něj začala mlátit. Ne jedna rána, bylo jich aspoň pět.
Vykřikla jsem ať toho nechá... nenechala a mlátila ho dál rána za ránou. Byla jako šílená. Ran bylo nejméně 10.To už jsem k ní Přiskočila a psa jí vytrhl.
Když se zklidila, odůvodnila své chování : "No, nějak toho psa vyšetřit musím, ne?!"
Je mi moc líto, že klinika s takovou pověstí zaměstnává takovéto lidi. Očividně má tato "lékařka" nějaké problémy a bohužel to odnáší zvířata. Nikdy více !!! Fuj :(

Umístění: Veterinární klinika Kleisslova

Blue merle koliák Rony děkuje paní doktorce za vzornou péči o nemocnou tlapku. Páníčkové byli také s paní doktorkou moc spokojeni ( je velmi milá, ochotná a šikovná). Dokonce mi slíbili, že už nikdy nepůjdeme tam, kde pod sádru jako krytí používají kuchyňské utěrky, ale budeme jezdit sem, za doktorkou Markétou.

Umístění: Veterinární klinika Kleisslova Pes

Paní doktorka Janoušková má úžasný přístup jak p majitelům, tak hlavně k pacientům. Pro nás a našeho psa toho udělala strašně moc a i když nakonec došlo k nejhoršímu, její lidský přístup a empatie při uspání našeho hafana člověka držela nad vodou. Ještě jednou Vám moc děkuji za vše...