Marie Sílová, ortodontista Nový Jičín

MUDr. Marie Sílová

Ortodontista Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřičky jsou vždy příjemné, nemám s nimi žádný problém a nepamatuji si, že by na mne byl někdo někdy nepříjemný. Zuby mi spravila perfektně, mohu jen doporučit :)


Ověřeny pacient

Z profesního hlediska není co vytknout. Rozezná, jestli dcera rovnátka nosí nebo ne. Vždy je s ní domluva. I přesto že jak někteří píšou protivná, tak vše řekne na rovinu a její jednání je přímé. To cením. Jinde vás pošlou s úsměvem někam a ještě se tam těšíte. Jako rodič jsem s ní spokojen.


V
Ověřeny pacient

Jestli nechcete ať má Vaše dítě deprese a bolení břicha před návštěvou lékaře, tak nechoďte k paní doktorce Sílové. Velice nepříjemná, kdykoliv jsem tam přišla . Vydržely jsme to půl roků a lituji, že jsme nepřestoupily k jinému lékaři dřív.
Nedoporučuji,nedoporučuji, nedoporučuji !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Velmi špatné hodnocení, dnes je dcera na operaci v Ostravě, protože paní "doktorka" před 12-13 lety, neodvedla svoji práci odborně, ale velice naprofesionálně, ve zdravotní kartě napsala dceři, že ji vytrhla "čtyřku", ale bohužel byl to mléčný zub. Nový zub "zabetonovala a zpevnila rovnátkami na pevno. Nyní dcera podstoupila celkem vážný operační zákrok. Tento zub ji operativně odstraňovali, pod celkovou narkózou. Psychyckou újmu, pracovní neschopnost a bolesti bych nejraději uplat´ˇnovala po "skvělé paní doktorce. Takže je na Vás jestli dále budete navštěvovat lékařku, která se ani tenkrát k nám nechovala korektně a profesionálně. Bohužel čas vrátit nelze!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná paní. Komunikace s pacientem žádná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Měla jsem velmi křivé zuby. Styděla se za ně .. Opravdu, potvrzuji, co je zde řečeno - nepříjemná, chladná .. Ale jak tohle ovlivnilo výsledek léčby ? Zkřivila mi snad její odtažitá povaha dvojku nahoře ? NE. Ať je jaká je .. doktor je to perfektní. Díky ní se můžu zase smát ! :) Zatnout pěst a vydržet.. výsledek stojí za to :)eS.


Ověřeny pacient

Chodila jsem k Sílové 5 let a když jsem si rovnátka nasadil 1 za měsíc řekla mi že se to zlepšilo a když jsem je nosil pravidelně tak mě seřvala velmi nepříjemná. Před měsícem mi oznámila moje nová zubařka že mám mléčný zub a divila se jakto, že ne to Sílová nepřišla. Opravdu nedoporučuji!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Paní doktorky si velmi vážím pro její přímost, otevřenost,důslednost a její odborné znalosti.Hodnotím ji jako velmi dobrou ortodontistku, určitě doporučuji.


E

Nezažila jsem jí ještě příjemnou. Ať jsem jednu dobu rovnátka nenosila, nebo pak další rok v kuse nosila, vždy stejně nepříjemná. Ovšem musím dodat, že je velmi pečlivá a důsledná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

MUDr. Sílová je vynikající ortodontista, jen jí vděčím za svůj, nyní už bezvadný chrup. Vždy milá, soustředěná a velmi ochotná. Její přístup je velice vstřícný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti