Jungmanova 29, Písek
Psychiatrická ordinace

Umístění: Psychiatrická ordinace

Pani Pachtova neni vhodny specialista ve svem oboru. Muzete si myslet, ze je to jen nazor blazna, ale rozhodne mi neprijde profesionalni protaceni oci na pacienta sotva ho vidi v cekarne, ci ponizeni v rozhovorech v ordinaci. To ze je patek neznamena, ze na pacienta vyprsknu "me nezajima vas zdravotni stav", ktery mimochodem souvisi s psychickym stavem. Bohuzel jini psychiatri v Pisku volno nemaji. Takze pani Pachtovou bych zaradila mezi nouzovky. Pozitivni je, ze bude predavat praxi.

Paní doktorka je velmi milá, pečlivě naslouchá, snaží se poradit, pomoci. Vždy si udělá dost času, ještě se mi nestalo, že by mi dala najevo, že ji zatěžuji či zdržuji. Super je, že k ní není potřeb se objednávat. Jak přijdu, tak mě vezme. Z mojí strany veliká spokojenost! Vždy si dobře popovídáme.

Paní doktorka umí být i velice milá, ale za její tváří se skrývá jakési zlo. Mám velice špatnou zkušenost s návštěvou pí Pachtové. Navštěvoval jsem ji a po nějaké době jí vadilo, jaké mám názory na různé odvětví života a jakým způsobem popisuji svůj zdravotní stav. Nicméně na mne vždy shlížela nepříjemným pohledem. Paradoxem bylo, že jsem z ní měl pomalu stres, než aby mi podala pomocnou ruku.
Mým názorem je, že má brát lidé jací jsou a snažit se druhému pomoci. V tomto případě bylo vše opakem, a proto doporučuji opravdu zvážit možnost navštěvy této lékařky.

Paní doktorka je výborná a velmi příjemná. Vyslechne, poradí, případně předepíše léky. Bez ní bych situaci nyní velmi těžko zvládala. Jsem moc ráda, že jsem dorazila právě k ní. Nikdo by se neměl návštěvy psychiatra obávat, lepší dorazit dříve, než později.