Marie Pachtová, psychiatr Písek

Marie Pachtová

Psychiatr Více

4 názory

Uložit


Adresa

Jungmanova 29, Písek
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
4 názory

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ordinace

Pani Pachtova neni vhodny specialista ve svem oboru. Muzete si myslet, ze je to jen nazor blazna, ale rozhodne mi neprijde profesionalni protaceni oci na pacienta sotva ho vidi v cekarne, ci ponizeni v rozhovorech v ordinaci. To ze je patek neznamena, ze na pacienta vyprsknu "me nezajima vas zdravotni stav", ktery mimochodem souvisi s psychickym stavem. Bohuzel jini psychiatri v Pisku volno nemaji. Takze pani Pachtovou bych zaradila mezi nouzovky. Pozitivni je, ze bude predavat praxi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, pečlivě naslouchá, snaží se poradit, pomoci. Vždy si udělá dost času, ještě se mi nestalo, že by mi dala najevo, že ji zatěžuji či zdržuji. Super je, že k ní není potřeb se objednávat. Jak přijdu, tak mě vezme. Z mojí strany veliká spokojenost! Vždy si dobře popovídáme.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka umí být i velice milá, ale za její tváří se skrývá jakési zlo. Mám velice špatnou zkušenost s návštěvou pí Pachtové. Navštěvoval jsem ji a po nějaké době jí vadilo, jaké mám názory na různé odvětví života a jakým způsobem popisuji svůj zdravotní stav. Nicméně na mne vždy shlížela nepříjemným pohledem. Paradoxem bylo, že jsem z ní měl pomalu stres, než aby mi podala pomocnou ruku.
Mým názorem je, že má brát lidé jací jsou a snažit se druhému pomoci. V tomto případě bylo vše opakem, a proto doporučuji opravdu zvážit možnost navštěvy této lékařky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná a velmi příjemná. Vyslechne, poradí, případně předepíše léky. Bez ní bych situaci nyní velmi těžko zvládala. Jsem moc ráda, že jsem dorazila právě k ní. Nikdo by se neměl návštěvy psychiatra obávat, lepší dorazit dříve, než později.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti