Marie Náhlovská, otorinolaryngolog Hradec Králové

MUDr. Marie Náhlovská

Uložit

Otorinolaryngolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jeronýmova 750, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
.
Ověřeny pacient

Nedoporučuji! Po neúspěšné léčbě ATB, si vyžádal můj obvodní lékař konzultaci s touto paní Dr. (zda-li je nutné nasadit další ATB, bylo podezření na zánět dutin). Paní Dr. mě odmítla, že se mám dostavit odpoledne, přišla jsem přesně a po tři čtvrtě hodině v čekárně mě opět odmítla s tím, že nemá čas. Cituji: "Přijďte pozítří a nebo si dojeďte na jinou polikliniku." Vzala pacienta který přišel po mě,žádný akutní případ (sestra se ptala v čekárně, co má za problém). Do konce pracovní doby zbývala hodina. Takovéto jednání opravdu nechápu!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestra jsou příjemné, snaží se pomoci. Uvidím, zda léčba bude úspěšná...


Ověřeny pacient

JSEM VELMY SPOKOJENA,CHODIM K PANI DOKTORCE JIZ 15LET,VZDY POHODOVA,VSTRICNA A PRIJEMNA.KAZDA LECBA UKONCENA ZDAREM.NEMNENILA BYCH JI ZA JINE LEKARE.


Velice milá, příjemná a lidská lékařka. Velice spolehlivá v diagnózách. Léčba alespoň u mě je vždy 100%. Doporučí veškeré i přírodní metody léčby. Já bych rozhodně neměnila!


Ověřeny pacient

Paní doktorka je skutečný odborník, ale nemohu si pomoci, atmosféra u ní se poslední měsíce trochu pohošila. Sestra dokáže být pěkně nepříjemná, někdy má člověk pocit, co si to vlastně dovoluje přijít, neřkuli něco chtít. Je to škoda.


D

Milá, příjemná, lidská, s upřímným zájmem o řešení problému, během vyšetření ochotna konzultovat specifika i s dalšími kolegy s jinou specializací. Komplexní přístup, vysvětlí, poradí. Příjemné překvapení. Doporučuji.


Příjemná, s lidským přístupem, odbornice.


L

Kdyby nebylo této lékařky, myslela bych si, že naše zdravotnictví je jedna velká katastrofa. Jí vděčím za to, že obraz lékařské péče bývá při setkání s ní v mých očích jen a jen pozitivní. Skvělá lékařka, odbornice i žena. Její chování je naprosto profesionální, neuvěřitelně lidské a vždy odcházím s pocitem, že jsem byla před chvílí v těch nejlepších rukách. Děkuji, že jsem Vás mohla poznat!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti