Marie Mattauchová, alergolog Jablonec nad Nisou

MUDr. Marie Mattauchová

Alergolog Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boženy Němcové 7, Jablonec nad Nisou
Odborný lékař alergolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Toto je opravdu odborník a ještě k toku člověk na pravém místě. Neznám takového druhého doktora na kterého bych mohla říkat jen samou chválu ! Dojíždím k ní z Liberce a jsem maximálně spokojená, syna 4 roky léčí a péče je opravdu profesionální. Lékařka i sestra jsou profesionálky a ještě k tomu lidské což je pro pohodu a další léčbu velmi důležité. Moc děkuji oděma a fakt se těším na další návštěvu. Buštová Květa - Dominik.


Š
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Chodím k nim již od mala, i když se mnohokrát stěhovaly, vždy jsem dojížděla, protože jsem nechtěla měnit lékaře. V ordinaci i čekárně vládne skvělá akmosféra a sestřička s paní doktorkou jsou skvěle sehraný tým.


A
Ověřeny pacient

Chodil jsem za paní doktorkou v jejím bývalém pracovišti v Semilech, je to již asi 15 let. Tehdy mi předepsala jen jeden lék na astma, zakázala doma větrat, sportovat, chdit ven (byl jsem ještě na zákaldní škole) což bylo dost hrozné. Naštěstí po čase odešla do Jablonce a vystřídal jí nový lékař, který mi vysvětlil jak vůbec astma vzniká, jak se léky užívají, že se mají po jejich aplikaci vyplachovat ústa, předepsal mi ještě jeden lék - úlevový a mohl jsem zase chodit ven a podávat sportovní výkony. Celkově chápal že je pro mne důležité i přes astma nějak žít, což paní doktorka si nechápala. Proto paní doktorku nedporučuju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


výborná lékařka s lidským přístupem.Moderní diagnostika.Vřele doporučuji všem.


Sebevědomá a nafoukaná, protivná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Děkujeme paní doktorce za péči, kterou poskytuje celé naší rozvětvené rodině na Jilemnicku, chodíme k ní již 12 let, když ještě pracovala v Jilemnici, v Semilech a nyní za ní rádi jezdíme do Jablonec nad Nisou.Když odcházela ze Semil, alergologa jsme změnili z důvodu vzdálenosti, ale rychle jsme se vrátili. Václav N. s rodinou.


Zodpověná, laskavý přístup, vysoká úroveň


pani doktorka mi velmi pomohla od zdravotních potíží(ucpaný nos,bolesti hlavy,sezoní únava),,má nadstandartní přístup k pacientovi-vysvětlila mi příčinu mých problémů a vhodnost předepsaných léků.Její léčba nespočívá ve velkém množství předpsaných léků,ale je založena na kvalitních lécích.Přeji všem,aby od ní odcházeli stejně spokojeni.Luboš


R

K paní doktorce dojíždíme ze semilského okresu již řadu let, vždy si na nás najde čas, často i po ordinačních hodinách, je skvělý diagnostik, léčba, kterou nám doporučí, je vždy velmi učinná. Má perfektně vybavenou ordinaci, používá nejnovější vyšetřovací metody. Její zájem o pacienty vysoce přesahuje rámec jejích povinností, vždy se snaží najít nějaké řešení. Pro pacienty se snaží dělat maximum, proto se také neustále se vzdělává. Neznáme lepšího alergologa.


A

Velmi skvělá lékařka,výborná diagnostika,moderní vybavení ordinace a lidský přístup.Občas mám pocit,že zde ordinační hodiny nekončí.Sehraný tým s usměvavou a vždy perfektní sestřičkou.Prostě pracují na 100%.Vřele doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti