Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 100 Kč

Individuální koučink • 1 600 Kč

Kariérní a pracovní poradenství • 800 Kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

1 600 Kč

800 Kč

1 100 Kč

Osobně i online, Jablunkovská 851/40

Klienti mohou využívat příspěvek pojišťoven: VZP, RBP, ČPZP, Škoda VZP, ZPMV - jde o 400 - 500 Kč na jedno sezení. Každá pojišťovna má jiné podmínky. ...

• rodinná terapie
  • psychoterapie

Umístění: Osobně i online, Jablunkovská 851/40 Individuální psychoterapie (50 minut)

Marie je člověk, se kterým se cítím moc dobře. Během našich sezení jsem se cítila v bezpečí a mohla jsem se tak otevřít. Pomohla mi říct to, co jsem nikdy nikomu neřekla. Popravdě jsem byla překvapená, že jsem nebyla souzená bez ohledu na to, co jsem říkala. Moc vám děkuji za váš přístup.

Mgr. Marie Arleth, MBA

Děkuji za důvěru.

Umístění: Osobně i online, Jablunkovská 851/40 Kariérní a pracovní poradenství

Měl jsem před důležitým pohovorem a potřeboval jsem se pořádně připravit a hlavně uklidnit. Marie mi velice vstřícně pomohla se strukturou CV a připravila na všechny možné dotazy a scénáře pohovoru. Je super, že se nezaměřuje pouze na faktickou stránku věci, ale také tu pocitovou tak, aby se člověk před personalisty necítil nepříjemně. Moc děkuju za pomoc, všechno dopadlo na výbornou a práci jsem získal.

Dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala na terapie jít. Zpětně musím říci, že svého rozhodnutí vůbec nelituji a jsem paní Marii vděčná za to, s jakým citem jednotlivé sezení vedla. Dle mého názoru se na terapiích bude cítit pohodlně jak člověk, který rád povídá a poměrně rychle se druhému otevře, tak i člověk, který je plachý a který má obtíže s tím se někomu otevřít a rozpovídat se. Maruško, děkuji Vám za Vaše doprovázení k mým odpovědím a novým poznatkům. Pokud člověk zanechá stopu na životě jiného člověka, a navíc tak významnou, nedá se na to zapomenout. S velkým díky.