Marie Dostálová, ortodontista Uherské Hradiště

MUDr. Marie Dostálová

Ortodontista

Jiřího z Poděbrad 491, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

W

Paní doktorka je profesionálka a srovnala mi (dle mého názoru) nesrovnatelné zuby. Vřele doporučuji!

Paní doktorka je opravdu žena na svém místě. Můj případ, který není vůbec snadný a v okolí bych si troufla říct snad i ojedinělý, řeší se zájmem, komunikuje s dalšími lékaři, kteří pečují o můj chrup a zároveň i s pojišťovnou ohledně úhrady zákroků a materiálu, za což jsem jí vděčná. Je to tvrdší žena, ale v tomto oboru jsou takové všechny doktorky (nedivím se), ale inteligentní a poradí a vysvětlí, člověka do ničeho nenutí, dává možnost volby a přijímá názory i jiných specialistů. Zároveň i sestřičky v ordinaci jsou moc milé a šikovné, prostě spokojenost.

Paní doktorka není špatná,ale není moc příjemná,těžkou komunikaci jsem s ní měla,když jsem potřebovala upravit rovnátka,která jsem měla na stálo a odlomil se mi nějaký drát který mi pak rozřezával pusu. A když mi po sundání rovnátek dala fixační drát nevadilo mi to,ale problém nastal když jsem po třech letech měla dotaz kdy mi drát sundá,zlobila se že čím dýl tím líp a že ona ho měla x roků. Moje zubařka však byla jiného názoru a mý rodiče též.Dnes si už hledám jiného lékaře,který mi drát konečně po 6letech sundá

uzasna pani doktorka! samá chvála!