Adresa

Praktický lékař
MUDr. J. Janského 11, Znojmo

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z

K paní doktorce chodím léta! Vždy odejdu spokojen a uklidněn, že to není se mnou tak zlé. Děkuji,paní doktorko,
za lidský přístup. Totéž i od manželky.

L

K paní doktorce chodím už několik let jsem s ní spokojen.Přístup k pacientům má vynikající a čekání u ní není vůbec dlouhý záleží jaký má kdo trápení.Ono to není jednoduchý pro pacienty když se jich sejde v jeden den okolo 20-30 a více natož tak pro praktické lékaře když musí každýho pátýho poslouchat jak je tam to špatně a tam to by se mělo udělat jinak a.t.d.Zamysleme se a budme rádi že většina má velkou trpělivost.Je úplně jedno pokud je člověk stár nebo mlád k lékaři chodíme s tím že nás něco trápí tak si to nebudeme ještě více znepříjemnovat!!!

A

Reaguji na příspěvek pana Petra. Vaše poznámka, že důchodci blokují mladé zabolí u srdce. Ano my důchodci Vás zdržujeme, ale stáří sebou nese i nemoci. S tím počítejte i Vy, i Vás to čeká, prosila bych tedy více tolerance. Prošla jsem několika ordinacemi, ale tak lidský přístup, se zájmem o pacienta jsem nikde nezažila (a proto mně na rozdíl od Vás nedělá žádný problém zaplatit regulační poplatek, který si ostatně nevymyslela paní doktorka).


P

Docela dobrá ale pomalá lekařka která si mechá vrtat koleno za každou korunu.Na pacienty je někdy tak příjemná ,že je lepsí tam nechodit.Doporucuji ale pozor na přemíru důchodců přededveřmi ti si tak zkracují svůj čas a mladé tak blokují.


Došlo k chybě, zkuste to znovu