Komenského náměstí 14, Kroměříž
Zdravotní středisko Komenského Kroměříž (mapa)

Je to cca 7 let, co jsem přišla k panu doktorovi s vyrážkou na obličeji. Navštívila jsem předtím 3 doktory a nikdo nedokázal říct, co to je. Pak mi doporučili doktora Zajace a on zjistil, že mám periorální dermatitidu, což je nemoc, kterou má 1 % lidí. Z nemoci mě vyléčil a nemoc se již nevrátila. Je milý, vstřícný a hlavně velký odborník, vřele doporučuji!

Jsem naprosto spokojená.Stěžovat si nemůžu...A sestřička prímová baba..Prostě paráda.....

Pan doktor Zajac mi kdysi davno sundaval znamenko klestemi a mozna lecil akne. Nedavno jsem u nej byl znova s problemy na kuzy v oblasti ohanbi - dostal sem na to raz roztok a mast, po nasledne kontrole znova roztok. Da se rict, ze to pomohlo.
Sestricka mila a vstricna.
Pan doktor je puvodem Slovak, coz take ocenuji :)

F

Pana doktora si velmi vážíme,příjemný,ochotný a kompetentní lékař. I když nejsme místní-rádi obětujeme čas a za panem doktorem dojíždíme.Skálovi

CO se tyce profesionality jednani,je pan doktor velmi sympaticky. Bradavici na noze mi vypalil velmi kvalitne nemam tam vubec nic. Nicmene problem,ktery me trapi jiz 13 let,a to je akne,mi jeste nevylecil nikdo,vyzkousel jsem vsechno mozne od rad znamych po doktora a vubec nic nepomohlo,nevidel jsem proste zadnou zmenu,zacinam uz byt byt zoufaly,protoze se mi jiz pokozka meni i vekem a tim,ze mam celkem silne akne,me dela zrudnym. Pusobi to depresivne,hlavne pocit,ze to uz bude opravdu jen horsi. Dehtovy sampon na me hnisave stroupky v hlave take nezabral. Nechci nikoho shazovat,vim,ze to asi taky neni lehka profese,ale ja uz taky dal nemuzu, Marek 26

Co mi jiná doktorka z UH léčila dva roky bezvýsledně on vyřešil za měsíc. Za sebe doporučuju

Velmi dobrý lékař, měla jsem hodně zlý zánět v oblasti obličeje a díky němu se to do dvou měsíců dalo do normálu. Takže vřele doporučuji.

Jeden z nejpříjemnějších lékařů, se kterými jsem se setkala. Problém, se kterým jsem za ním přišla, vyřešil naprosto profesionálně, uklidnil mě z obavy před karcinomem. Velmi vstřícné jednání, profesionál na svém místě. NAPROSTO DOPORUČUJI!

Nemůžu říct nic jiného než, že pan Zajac je opravdu skvělý lékař.

je naprosto v pohodě. Doporučuji.