Šumperk

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Místo toho aby mi pořádně vyšetřil žádá tak ho víc zajímalo jestli kouřím.Ze stolu vytáhl knihu a chtěl abych si ji koupila, že pak přestanu kouřit.Zajimave vyšetření.Nakonec mi řekl ženská co s vama,ani se na mě nepodíval já se kroutila bolestma jak užovka tak jednoduše šup injekce a problem je asi vyřešen.Ji a injekce si člověk platí sam

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Petráš je v oboru kapacita. Před několika lety jsem prodělala úraz ramene. Nikdo se mnou čtyři roky nechtěl nic mít společného, až pan doktor to začal pořádně řešit. Sám mě operoval a mohu říct že jsem byla na míru spokojená a jsem do teď. Ruku mám pohyblivou na 100%. Děkuji pane doktore

Jsem týden po operaci kolene, pan doktor Petráš je skvělý jak po lidské, tak po profesní stránce. S výsledkem operace jsem velmi spokojena. Výhledově mě čekají další dvě operace, ráda se opět svěřím do jeho péče. Děkuji. Martina Přikrylová.

Velmi dobrý lékař, mě osobně zachránil nohu po těžkém úrazu kotníku. Po roce chodím jako normální člověk. Měl jsem velké štěstí, že mě operoval právě pan doktor Petráš. Velké díky.

Mě se osobně líbil jeho profesionální přístup k danému problému, Právě se k němu chystám podruhé, a tak uvidíme jestli toto svoje hodnocení potvrdí. Pacient Kubiš

Pan doktor si nejspíš předchozí hodnocení napsal sám. Rozhodně nejsem téhož názoru. Na ramenní klouby odborník rozhodně není, bohužel jsem to vyzkoušela na vlastní kůži. Díky němu mám rameno totálně zdevastované, dokonce mám poškozenou dlouhou hlavu bicepsu, hrozí mi současně endoproteza.
Pokud nechcete skončit v invalidním důchodu, rozhodně jej nedoporučuji.

Velmi kvalitní lékař, který skutečně ví co a jak. V celém okolí ho považují za největšího odborníka na ramena, především pak co se operací týče. Také se na ramena sám specializuje (viz. jeho účast na kurzech a vzdělávacích akcích). Pokud bych měl kdy v budoucnu problém s ramenem, tak mé kroky by ihned vedly směrem k jeho ordinaci, vám mohu doporučit totéž, nejen co se ramen týče.