Urologická ambulance
Velká Michalská 3, Znojmo

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Pan doktor Kania by mel zmenit obor resi noco jineho nez ma na to atestaci.Je urolog ne psychiatr.Byl bych moc rad aby to bylo zverejneno.Dekuji .Jan Ludvik.

Umístění: Urologická ambulance Jiný

Pan MUDr. Kania je skvělý odborník na svém místě. Je vždy klidný, citlivý, až mám někdy pocit, že jeho zákrok jej bolí víc, než mne. Je vždy rád, pokud mu přijdou dobré výsledky z labor. vyšetření. Je velmi ochotný a vždy pozorný. To samé platí i o jeho sestřičce. Vždy ochotná, milá a usměvavá. Navíc dodržuje termíny objednání. Jsem s panem doktorem i sestřičkou velmi spokojený a pana doktora mohu jen každému, kdo potřebuje pomoc urologa doporučit

Pan doktor by měl změnit obor s čímkoliv k němu příjdete tak to hodnoti zdravotní stav jako psychiatr a výsledky jsou katastrofální. Nedoporučuji.
Jan ludvík

Poslal me zanetem prostaty na psychiatrii .,kterou me nasel primar Marek Klumpar ten je aspon kapacita,, a lecil me. Vubec se neciti doktor Kania trapne.

Pan doktor je opravdu odborník, i můj syn měl nemalé problémy, které nám pomohl odstranit.Děkujeme mooooc!!!

velmi ochotny a mily lekař..hlavně ..mému synkovi moc pomohl,,již od začatku...ani se ho nebál,je i hodny,mily,a umí velmi svou práci..a vyléčí...také sestřička je přijemná a hodná..doporučuji...a děkuji

Za jeho odborné kvality hovoří veškeré certifikáty, ocenění a diplomy vystavené v čekárně. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to velmi dobrý doktor, pečlivý a příjemný. Vždy s úsměvem na rtech :)

Y

Kdo umí umí. No a dr. Kania prostě umí.

Velice dobrý specialista, ochotný, jsem velice spokojena.Doporučuji, je to opravdu odborník na svém místě.Vděčná pacientka.