Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava-Jih , Ostrava

Pojišťovna VZP, a.s.

Zobrazit ostatní genetiků v okolí

Zobrazit ostatní genetiků v okolí

Lékařský genetik je klinik poskytující genetické konzultace. Pacientům tak může pomoct určit přesnou diagnózu s doporučením preventivních nebo léčebný...

Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava

Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava

FETMED - centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, asi to sem nepatri ale rad bych poprosil o radu nebo alespon o nazor. Nevim kam s tim mam jit.

Uz asi 3 mesice mi roste polovina obliceje, citim ze mi rostou kosti, vzdycky me i troschu boli licni kost, celist a celistni kloub.

Roste mi nejen oblicej ale cela polovina tela, polovinu tela jsem mel trochu vetsi uz od mala ale ted to mam vic. Mam jakoby vystrceny zebro, levy prso vetsi, vetsi rameno a proste celou polovinu a prijde mi jako by se mi snad i zkratila noha. Zatim to jeste neni tak hrozny ale je to videt.

Hodne ctu a koukam po internetu protoze moje obvodni vubec nevedela co by to mohlo byt.

Neco jsem nasel a mam z toho strach. Jsem ted uplne ve stresu.

Myslim si ze by to mohl byt proteuv syndrom. Muzete mi prosim rict co by to mohlo byt ? Mam strach ze budu vypadat tak ze ani nevylezu ven.

Dekuji Robert

Dobrý den - domluvte se praktikem na odesláni k podrobnému vyšetření endokrinologem s dle výsledku se stanoví další postup.

MUDr. Marek Godava

• Dobry den mela bych takovy dotaz. prisla jsem 2x do kontaktu se slecnou,ktera je lecena pro lymfom mediastina. Byla hospitalizovana z duvodu podavani chemoterapie. V obdobi hospitalizace jsem u ni 2x byla na pokoji.studuju vyssi zdrav.skolu a na oddeleni jsem byla na praxi a nevedela jsem,jak je to nebezpecne byt v kontaktu s ni. Poprve jsem se nechranila prvni den kdy prisla do nemocnice(nevim zda uz mela nejakou chemoterapii podanou-tocila jsem ji ekg. a po druhe jsem mela rousku a rukavice pri mereni TK. Zrovna v tu dobu si myslim,ze ji chemoterapii nitrozilne nepodavali ani u jednoho kontaktu. Byla jsem u ni vzdy max 10-15 minut. Pak jsem ji videla az pri propusteni z nemocnice a to jsme se jen pozdravili.stanicni sestra me vystrasila zdrav.problemy,ktere by mohli nastat kdyz bych s ni byla v kontaktu,ze je to agresivni lecba a z tela jde vzduchem,potem,moci atd..Hrozi mi nejake zdrav.poskozeni ted nebo do budoucna? Cetla jsem,ze je to nebezpecne pro tehotenstvi pritomnosti i budouci-gen.vady,malformace a muze vznikat i zhoubne onemocneni tak mam obavy. Nejake mutageny a tak. Mam velke obavy.
    Predem.moc dekuji za odpoved

Dobrý večer. Tento dotaz je vhodné řešit s onkologem.

MUDr. Marek Godava