Marek Godava, genetik Ostrava

Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava-Jih, Ostrava

Pojišťovna VZP, a.s.

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

Lékařský genetik je klinik poskytující genetické konzultace. Pacientům tak může pomoct určit přesnou diagnózu s doporučením preventivních nebo léčebný...

Genetické vyšetření

Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava

Klinické vyšetření

Dr. Martínka 7, Ostrava – Hrabůvka, Ostrava

FETMED - centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den 14.dubna mi bude již 17 let ,a trápí mě moje výška mám necelých 180 cm ,a přál bych si 5 až 6 cm navíc ,členové moji rodiny mají výšku v rozmezí 180 až 189 cm ,a já se právě nechci řadit mezi nejmenší členy rodiny ,výška moji matky je 165 cm ,a výška mého otce je v rozmezí 180 až 181 cm ,dal by vše za to abych mohl vyrůst o pár cm navíc ,předem vám děkuji za vaši veškerou odpoved .

Dobrý den. Vaše výška je obecně zcela normální a také již i nyní normální vzhledem k výšce rodičů a rozhodně nepatříte mezi nejmenší.

MUDr. Marek Godava

• Dobrý den, je možné že rodiče, kteří mají modré a hnědé oči, mají zelenooké dítě?

Ano, je to možné - definice samotné barvy očí a také její genetické ovlivnění je poměrně různorodé.