fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Docházeli jsme k paní Kvardové se synem a byli jsme moc spokojeni. Je to člověk se srdcem na správném místě, velmi profesionální, paní psycholožka je ochotná vyslechnout i jiný názor a celkově jsme se u ní cítili vždy moc příjemně, také syn si paní Kvardovou velmi oblíbil. Nemám vůbec nic - co bych paní doktorce vytkla. Je výborná!

Naprostá špička ve svém oboru, nasměrovala mě v mých mladých letech na správnou cestu. Chovala se ke mně vždy s úctou a taky oceňuji, že s ní byla zábava

Velmi milá,p.doktorka,velmi rozumí své práci,pomůže poradí,,je velmi příjemná.. všem doporučuji..p.Maceczkova...

Paní doktorku můžeme vřele doporučit! Velmi milá a empatická. Pokud někdy v budoucnu budeme opět potřebovat její služby, rádi se ozveme.

U

milá, příjemná, obětavá psycholožka. mám s ní dobré zkušenosti doporučuji všem, je to snad ta nejlepší psycholožka kterou jsem měl, vřele doporučuji.

Příjemná, zodpovědná, obětavá.

Jsme nad míru spokojeni s laskavostí, pochopením, nadhledem a i cennými radami.
Paní doktorku doporučujeme :-)

paní doktorka je opravdu odborník,který rozumí své práci neříkám to o ni jen já,ale je to i názor pedopsychiatra a spc v Ostravě,kde chodím se svým synem,který je autista a k paní doktorce sem se vlastně dostala při hospitalizaci mého syna na dětské neurologii v Ostravě-Porubě,kde vyšetřila paní doktorka syna a byla sem ráda,že mohu k paní doktorce docházet je opravdu k dětem laskavá,když viděla,že syn z nemocnice má strach z bílých pláštů hned si dala poznámku,že před synem v ordinaci v civilu-paní doktorce vděčím tomu,že u syna odhalila autismus a hyperaktivitu syn má 6 let a od 4 let k paní doktorce pravidelně docházíme syn se na paní doktorku velice těší jsem opravdu ráda,že mám tu možnost docházet k paní doktorce-doporučuji tuto lékařku všem maminkám,které mají postižené dítě a potřeují opravdu odborníka!!!!!!!!!

Kvalitní odborník, milá

Senzační doktorka. Dostala jsem se k ní před 5ti lety (tehdy mi bylo cca 16) a byla jsem nadmíru spokojená. Nyní jsem v její péči už rok a má spokojenost trvá. Nejsem zrovna nejsnadnější pacient a je neuvěřitelné, jak si ke mě našla cestu. Specializuje se sice na mladistvé, ale pracuje i s dospělými jako jsem já. Přístup k pacientovi je neuvěřitelný, s takovým jsem se ještě u lékaře nesetkala.