Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

17. listopadu 1790, Ostrava
fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

M
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžeme vřele doporučit! Velmi milá a empatická. Pokud někdy v budoucnu budeme opět potřebovat její služby, rádi se ozveme.


U
Ověřeny pacient

milá, příjemná, obětavá psycholožka. mám s ní dobré zkušenosti doporučuji všem, je to snad ta nejlepší psycholožka kterou jsem měl, vřele doporučuji.


Příjemná, zodpovědná, obětavá.


Jsme nad míru spokojeni s laskavostí, pochopením, nadhledem a i cennými radami.
Paní doktorku doporučujeme :-)


Ověřeny pacient

paní doktorka je opravdu odborník,který rozumí své práci neříkám to o ni jen já,ale je to i názor pedopsychiatra a spc v Ostravě,kde chodím se svým synem,který je autista a k paní doktorce sem se vlastně dostala při hospitalizaci mého syna na dětské neurologii v Ostravě-Porubě,kde vyšetřila paní doktorka syna a byla sem ráda,že mohu k paní doktorce docházet je opravdu k dětem laskavá,když viděla,že syn z nemocnice má strach z bílých pláštů hned si dala poznámku,že před synem v ordinaci v civilu-paní doktorce vděčím tomu,že u syna odhalila autismus a hyperaktivitu syn má 6 let a od 4 let k paní doktorce pravidelně docházíme syn se na paní doktorku velice těší jsem opravdu ráda,že mám tu možnost docházet k paní doktorce-doporučuji tuto lékařku všem maminkám,které mají postižené dítě a potřeují opravdu odborníka!!!!!!!!!


Kvalitní odborník, milá


Ověřeny pacient

Senzační doktorka. Dostala jsem se k ní před 5ti lety (tehdy mi bylo cca 16) a byla jsem nadmíru spokojená. Nyní jsem v její péči už rok a má spokojenost trvá. Nejsem zrovna nejsnadnější pacient a je neuvěřitelné, jak si ke mě našla cestu. Specializuje se sice na mladistvé, ale pracuje i s dospělými jako jsem já. Přístup k pacientovi je neuvěřitelný, s takovým jsem se ještě u lékaře nesetkala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti