Praktický lékař pro dospělé
č.d. 761, Hovorany

Paní doktorka na mě osobně bylo vždy milá. Po vsi se šíří řeči, že staré lidi neléčí, ráda na vše napíše penicilin a podobné záležitosti. Nevím, jestli tomuto věřit, nebo jsou to řeči od lidí, co si nadšeně udělali sami diagnózu doma a když se neshodovala s její odbornou diagnózou, pomluvili ji. Já ale bohužel hodnotím pouze na základě vlastních zkušeností. Doktorka je to určitě dobrá, myslím, že léčit umí, ale taky mám jako někteří pochybnosti o tom, že se jí chce. Sama jsem měla od dětského lékaře diagnózu, u které bylo třeba mě pravidelně kontrolovat a posílat k odbornému lékaři. Roky se nic nedělo, i když jsem chodila pravidelně na kontroly a ona můj spis prohlédala. Ani jeden potřebný odběr krve. Až o to výslovně žádala moje matka, odběr mi udělali a teprve mě zhrozeně poslali k odborníkovi. Můj stav ale mohl být celou dobu pravidelnou péčí z její strany podchycen.
Kamila

pro moji rodinu je pani Horáková ideálni lékařka

Je to lékařka na svém místě. Jirka

ke mně paní Horáková přistupovala vždycky profesionálně svědomitě. Také vím , že se zúčastňuje školících seminářů. Doufám, že si můj příspěvek přečte pan Petr, aby se dověděl něco pravdivého a nešířil lži. Jirka

Z vlastní zkušenosti velmi náladová paní doktorka o jejíž odborných znalostech a stálém vzdělávání mám velké pochybnosti. Spousta lidí, včetně mě, od ní odešla nejen kvůli jejímu chování, přístupu a způsobu léčby (kdy zpravidla nepsala recepty, jen rozdávala letáky na výrobky farmaceutických firem, k hodně starým lidem se nechovala seriozně,...) ale také kvůli jejím občasným problémům s alkoholem. To, že tady najednou několik lidí (které v naší vesnici ani okolí snad nikdo nezná) píše pochvalná hodnocení, možná souvisí s aktivitou manžela paní doktorky (muž mnoha jmen).
Doporučuji proto spíše než dát na tato hodnocení zeptat se alespoň několika lidí, kteří s paní doktorkou mají zkušenosti (včetně starších obyvatel) a udělat si vlastní obrázek. Pro otrlejší jedince s potřebou zažít pořádnou dávku adrenalinu pak návštěvu přímo v ordinaci. Po několika návštěvách uvidíte sami...

Je prostě na vynikající úrovni, a stále se doškoluje, aby měla znalost o všech nových lécích a léčebných metodách. Já spokojený pacient Vladimír s rodinou,

nebudu psát žádný příběh. Stačí jen, ze pro moji rodinu je paní Horáková stál
e nejlepsí -jaroslavovi .

Já můžu poděkovat paní doktorce za péči a svědomitost a každému trochu nemocnému člověku ji s čistým svědomím doporučím. Josef D.

Jednoduše také bez komentáře. A každému bych přála takovou ošetřující lékařku. Jaruška P.

Přečeta jsem si kladně situovaný příběh na práci paní Horákové. Nechápu, jak může člověk(anonym)nesouhlasit, když nebyl svědkem té dané situace. To může jen záludný a hloupý spekulant. Ivana P.