Marcela Bittnerová, gynekolog Jablonec nad Nisou

Marcela Bittnerová

Gynekolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

K pani doktorce chodim dlouha leta a ma mou duveru. Ano, je pravda, ze informace dostanete po zeptani, ale ono je to nekdy lepsi. Mela jsem problematicky zacatek tehotenstvi a informace z webu mne vzdy vydesily. Pani doktorka mne vzdycky dokazala uklidnit a krizovou situaci s prehledem vyresila. Mohu take porovnat pristup doktora specialisty z Prahy, ktery je pro mne dodnes traumatizujici. Jsem rada jaka pani doktorka je a navic, ma uzasnou sestricku. ;)


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce Bittnerové chodím již 28 let pravidelně. Za celou dobu jsem s ní neměla žádný problém. Poradila v těhotenství, pomohla při obtížích a pokud máte na lékaře otázku musíte ji vyslovit - namáte ji napsanou na čele a žádný lékař není jasnovidec :-) K paní doktorce již několik let chodí i moje dcera a je též spokojená takže já mohu paní doktorku doporučit


po třech návštěvách kvůli očkování proti rakovině děložního čípku jsem musela vyměnit doktorku,tato mě s poslední injekcí poslala přes celé město do nemocnice,že tam nemá sestru,aby mi to píchla a div mi nevynadala. velice náladový člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

vždy jsem byla spokojená. není možná příliš hovorná, ale když se člověk zeptá, hned vše vysvětlí, přidá i nějaká doporučení. v těhotenství nebyl problém, hned mě chtěla nechat doma.


Mohu vřele doporučit je sice někdy přísný ale vždy poradí a hlavně pomůže.Když jsem rodila velice mi pomohl.


S

Jsem s paní doktorkou spokojená, milá a příjemná, pokud jsem měla nějaké zdravotní problémy, vždy vše vysvětlí, jakou navrhuje léčbu a proč.


Velmi dobra,vždy vyřešila problém.Bezproblémova,doporučuji.V těhotenství při nevolnostech hned nechavá doma,velmi mě tím pomohla.Kamaradky stim měli u jiných lékařu problém.


velmi náladová......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


vše OK


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti