Marcela Bittnerová

Gynekolog Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

9 názor

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

K pani doktorce chodim dlouha leta a ma mou duveru. Ano, je pravda, ze informace dostanete po zeptani, ale ono je to nekdy lepsi. Mela jsem problematicky zacatek tehotenstvi a informace z webu mne vzdy vydesily. Pani doktorka mne vzdycky dokazala uklidnit a krizovou situaci s prehledem vyresila. Mohu take porovnat pristup doktora specialisty z Prahy, ktery je pro mne dodnes traumatizujici. Jsem rada jaka pani doktorka je a navic, ma uzasnou sestricku. ;)

M
Ověřený profil

K paní doktorce Bittnerové chodím již 28 let pravidelně. Za celou dobu jsem s ní neměla žádný problém. Poradila v těhotenství, pomohla při obtížích a pokud máte na lékaře otázku musíte ji vyslovit - namáte ji napsanou na čele a žádný lékař není jasnovidec :-) K paní doktorce již několik let chodí i moje dcera a je též spokojená takže já mohu paní doktorku doporučit

po třech návštěvách kvůli očkování proti rakovině děložního čípku jsem musela vyměnit doktorku,tato mě s poslední injekcí poslala přes celé město do nemocnice,že tam nemá sestru,aby mi to píchla a div mi nevynadala. velice náladový člověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

vždy jsem byla spokojená. není možná příliš hovorná, ale když se člověk zeptá, hned vše vysvětlí, přidá i nějaká doporučení. v těhotenství nebyl problém, hned mě chtěla nechat doma.


Mohu vřele doporučit je sice někdy přísný ale vždy poradí a hlavně pomůže.Když jsem rodila velice mi pomohl.


S

Jsem s paní doktorkou spokojená, milá a příjemná, pokud jsem měla nějaké zdravotní problémy, vždy vše vysvětlí, jakou navrhuje léčbu a proč.


Velmi dobra,vždy vyřešila problém.Bezproblémova,doporučuji.V těhotenství při nevolnostech hned nechavá doma,velmi mě tím pomohla.Kamaradky stim měli u jiných lékařu problém.


velmi náladová......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


vše OK


Došlo k chybě, zkuste to znovu