Adresa

Alergologická ambulance
Partyzánů 2174, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

80 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: Alergologická ambulance Jiný

K panu doktorovi chodím už min. 15 let (když jsem byla na základní škole a on ordinoval na poliklinice). Nikdy jsem se nesetkala s negativní zkušeností. Nicméně dojít na nepřítomnost lékaře v ordinace až na místě je vrchol. Sestřička mi mohla zavolat, ať nejezdím. Celý život mám stejné telefonní číslo, tudíž ho určitě mají z dřívějších dob. Tato situace je z jejich strany těžce neprofesionální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřený profil

Pan MuDr. Lenart je velmi dobry doktor, ktery nejen ze je profesional v oboru, ale umi i jednat s lidmi, coz povazuji za vzacnost vzhledem k mym zkusenostem s jinymi doktory. Ordinace je velmi prijemna a sestricku/y si muzu jen vynachvalit. Kdyz je clovek objednan, nemusi cekat.

:
Ověřený profil

Pan doktor je skvělý a je s ním sranda... vyslechne, pomůže a zasvěceně můžu říct, že svému oboru opravdu rozumí.
Jediné co mě vždycky trochu odrazovalo byla sice hezká, ale dost nepřijemná sestřička a její prosvítající spodní prádlo.


B
Ověřený profil

Pan doktor je fajn,oproti jiným lékařům se nijak nepovyšuje a má skutečný zájem řešit pacientovy problémy. Dokáže se bavit i o obecných věcech a mít skutečně lidský přístup !


Jsem hulvát. Společně s Janou,Evou, Kamilou zde,na stránkách MUDr.Lenarta šíkanuji tohoto lékaře a jeho kolektiv.


Chtěla bych poděkovat panu doktorovi i jeho asistentce za jeho profesionální i lidský přístup, kterého se mi dostalo, když jsem měla zdravotní potíže. Velmi mi pomohl nejen léčbou ale i laskavým přístupem. Taky musím pochválit velmi vkusnou a super ordinaci.


Je to jeden z mála lékařu u kterého nečekáte,pokud jste objednan na určitou hodinu,tak vás přijme přesně,promluví si z pacientem o problému a navíc má vždy dobrou náladu,usmívá se,takže máte z něj dobrý pocit.To samé platí o jeho sestřičce,ráda tam chodím,nikdy na mě nepřenášel špatnou náladu,taky je člověk a muže ho cokoliv trápit.Snad potkám víc takových lékařu.
I já považuji MUDr. Lenarta za velmi dobrého lékaře. V ordinaci panuje řád,na kterém se jistě podílí celý team této ordinace. Jsem spokojen s diagnostikou, léčbou i celkovou péčí tohoto lékaře. Jsem spokojen s ochotou personálu, který lékaři v jeho práci pomáhá a všem za jejich práci s úctou děkuji.J.F.


Ta vaše péče pane doktore i péče pani sestry je jako když vysvitne po zimě sluníčko. Já jsem opravdu moc ráda,že Vás v Uherském Brodě máme a že mohu do Vaší ordinace docházet. Dokonce se tam za Vámi i těším, protože máte vždy pro mne,čerstvou důchodkyni,laskavé slovo,úsměv a pochopení.
Chci Vám tímto Vážený pane doktore poděkovat za Vaši léčbu,kterou mi jako astmatičce věnujete. Přešla jsem od nejmenovaného lékaře/ky z Uh.Hradiště,kde jsem měla pocit, že o pacinta nemají zájem. Myslím si,že tam ordinuje spíše sestra než lékař...ale nyní už jsem zase v pořádku a nebojím se nástupu pylového období. Těším se na Vás i na přepečlivou paní asistentku, která je jako kvítečko,usměvavá a laskavá a tímto ji také moc děkuji.
Po Vaší 4-leté léčbě vakcinací a pravidelných kontrolách jsem zase jako mladé děvče, které se nemusí bát sednout do trávy a vnímat nádheru přírody!
Moc Vám děkuji za to, že Vás mám.
Na závěr, ze špatných lidí si nic nedělejte,jsou sami se sebou nespokojeni,tedy ve svém životě nešťastní. Ty u mne vzbuzují soucit. Juráková


Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila více jak 3 roky a musím bohužel říct, že mi vůbec nepomohl. Po celou dobu mi předepisoval stále stejné léky a žádnou extra snahu ulevit mi od problémů jsem nezaznamenala. Objednal mi vakcínu na dvě alergenní látky, ale jsem alergická pouze na jednu z nich. Ta jeho sestra je také kapitola sama pro sebe. Přešla jsem k paní doktorce do Uherského Hradiště a jsem v úžasu ještě teď. Přístup paní doktorky je neporovnatelný. Má snahu pomoct, samozřejmě mi konečně změnila léčbu a cítím se o hodně líp.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu