Praktický lékař pro dospělé
Nemocniční 5, Uničov

Já se musím přiklonit ke kladným názorum Mudr:Fordey je skvělý lékař hrozně pečlivý až mě to někdy rozčiluje takže nechápu názory jiných pacientu chodím k němu já manžel a chodilii k němu i moji rodiče ,možná muže mít někdy špatnou náladu je to přece taky jenom člověk ale stojím za Vámi v každém případě p.doktore a sestřička to je anděl

Velice špatný lékař (pokud se tomu dá v jeho případě takto říkat)!!
Nebyl schopný udělat základní vyšetření, poslat mě na krev, když je obeznámen jakou mám diagnózu!! Naštěstí jsem lékaře změnila a vše je v pořádku. Tento PAN DOKTOR už nikdy!!

Q

Dnes jsem byla navštívit svého obvodního lékaře, který měl bohužel dovolenou, byla jsem tedy odkázána k p. doktoru Fordey. Byla jsem naprosto šokována z jeho chování, byl arogantní, neochotný div mě doslova nevyhodil z ordinace. Přišla jsem zde se vší slušností a především s absolutně banální věcí, o které jsem ani nepředpokládala, že by mohl nastat takový problém. Nejprve jsem čekala třičtvrtě hodiny v čekárně, poté se mě sestřička zeptala co potřebuji. Ve zkratce jsem jí řekla, že jdu pouze pro recept a ohledně čeho. Dále jsem to nerozváděla, jelikož nepotřebuji, aby ostatní pacienti poslouchali ohledně čeho jsem zde přišla. Asi za 20 minut přišla sestřička s receptem, načeš jsem byla v šoku, že mi doktor bez jakékoliv konzultace předepsal léky, aniž by věděl skutečně co vlastně potřebuji. Vyžádala jsem si však osobní kontrolu a tak si mě po nějaké době zavolali do ordinace. Kde mi sdělili, že to s čím jsem potřebovala pomoci odmítl a že léky, které mi napsal, jsou ty pravé. Jelikož už jsem bohužel tu zkušenost měla a vím, že tyto léky mi nepomohou si pan doktor nenechal vysvětlit. Napsal mi prostě nějaký recept, ani se vůbec nezeptal na co to chci, co mi je atd. Absolutní nezájem, arogantní chování. Pan doktor by si asi měl uvědomit, že my pacienti jsme ti co JEJ ŽIVÍ a měl by se podle toho také patřičně chovat a ne, že člověka vyhodí z ordinace jako prašivého psa a bude se chovat tak jako to dnes předvedl. Takové chování si opravdu vyprošuji!! Skutečně mě urazil a mám chuť zaslat peprný dopis na lékařskou komoru!!! Nejsem člověk konfliktní, dokážu cokoliv pochopit, ale musí se opačná strana také chovat slušně a popřípadě věc vysvětlit!!! Navíc jsem po tomto "výstupu" požadovala potvrzení do zaměstnání, že jsem tam skutečně byla. Dozvěděla jsem se, že mi potvrzení nedá, neboť nejsem nemocná. Když jsem řekla, že takhle tedy ne, že ho potřebuji do práce tak mě poslal za sestřičkou, která zrovna nebyla na pracovišti a tak mě doslova vyhodil ven, že si nepřeje abych tam čekala, když tam není sestřička. Odešla jsem tedy po hodině a půl, bez pomoci, bez potvrzení. Takový doktor s tímto přístupem nemá na svém místě co dělat!!!!

kdyby byli všichni lékaři tak důkladní a spolehlivý myslím že by by byla všeobecná spokojenost pacientů

Já nechápu, o jakém lékaři to tu všichni mluví, že zanedbává a s lidmi se nebaví? Jsem z toho jelen, protože mě vždycky (i ostatní členy rodiny, co k němu chodí) skrz každý prd celkově prošťourá, prohlédne, posílá na rozbor krve (až mě to štve, nemám jehly ráda) má na mě dostatek času, poslouchá... Je, pravda, trošku prkenný a vtipy od něj jsou trošku suššího charakteru, ale senzační sestra to vyrovná:milá, ochotná, poradí, zařídí, injekce umí dát snad i poslepu a vůbec, má nejlepší sestru na poliklinice, to říká snad každý.

neodporné až přehlíživé chvání se k pacientům s vážnějšími zdravotními problémy schepen léčit max respirační onemocnění.

S panen Doktorem jsem spokojena, vždy mě uzdravil a to je podstatné a pokud bych nebyla spokojena, tak přece se přeřadím :-))

Nevymýšlí zbytečnosti, a snaží se nemocného léčit a ne držet doma.

Chodím k tomuto lékaři již 7 let, musím říct, že z návštěvy u něj mám vždy velmi nepříjemný pocit, nevím proč, ale vždycky si připadám jako simulant, nebo jako bych obtěžoval, často když jsem potřeboval nějaké vyšetření krve mi sice vyhověl ale vždy se slovy, že je to zbytečné a taky nezapoměl naznačit jak je to drahé, vždy mám pocit, že jsem pacient na kterém moc nevydělá a proto tam chodím naprosto minimálně. Když jsem k němu přišel s tím, že mám asi hemeroidy, řekl mi že ne a po roce když už se to zhoršilo, mi oznámil novinku, že mám hemeroidy. Když jsem měl zvýšené jaterní testy na čtyřnásobek max. limitu, řekl mi do telefonu, že je to v pořádku a když jsem výsledek předložil doktorce na transfuzním oddělení tak nevěřila vlastním očím. Souhlasím s názory, že pan doktor hledá diagnozu v počítači a s pacientem moc nekomunikuje. Taky jsem si u něj stěžoval na neustálé bolesti hlavy, to mě vyléčil slovy: "To může být vším" a rozloučil se se mnou. Na bolestech hlavy se asi moc nevydělá. Mám pocit, že jeho zájem není mít zdravé pacienty, prevence u něj neexistuje, jeho zájmem nejspíš bude psát recepty důchodcům na ty léky jejichž výrobci mu jsou patřičně vděční. Hledám si jiného lékaře a těm co nechcou předčasně zahynout doporučuji totéž. Ovšem bude to těžké hledání, právo na volbu lékaře je totiž jen na papíře, ve skutečnosti si můžete vybrat jen z těch kteří mají pacientů málo a to asi nebudou ti nejlepší, tak asi budeme dojíždět za lékařem do Bruselu.

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená, podle již zmíněné delší čekací doby v čekárně, je vidět, že každého (tedy i mě) pozorně vyslechne a pečlivě prohlédne. Vždy je velmi pečlivý a snaží se nic nezanedbat, ochotně odešle na další odborné vyšetření. Proto se mi některé názory zde zdají dost nespravedlivé, ale je pravda, že se těžko dá zavděčit každému... S tím, že má velmi příjemnou paní sestřičku, stoprocentně souhlasím.