Odborný lékař ortodoncie
Nám. Republiky 1/2, Opava

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

V některých ohledech musím souhlasit s komentáři, že paní doktora je řeka bych trochu drsnější a nekompromisní. Na druhou stránku byla jsem jejím pacientem 8 let a můžu jí jenom děkovat, že již mám zuby rovné a krásné. I když jsem do ordinace nejezdila ráda musím jí za její výsledek pochválit. Co se týče zkušeností jí můžu jen doporučit je špička v oboru. A za pár poznámek a někdy nepříjemných návštěv to stojí.

K lékařce jsem byla převedena v rámci odchodu mé staré zubařky do důchodu. Protože paní doktorka zjistila, že už ze mě nekápne ani koruna, z ničeho nic ukončila půl roku po 3 návštěvách léčbu a to se ještě v dubnu dušovala, že v rámci udržovací léčby se uvidíme 1x za 1/4 roku. Pozor by si měli dát také pacienti, po kterých vyžaduje 200,- za prohlídku (výmluva, že pojišťovna platí pouze 1 prohlídku do půl roku)!!! Osobně jsem mluvil s lékařkou z pojišťovny a na fixní aparátek hradí pojišťovna 1x za 1/4 roku částku 800,- ke kontrolám a na retenční desku 200,- 1x za 1/4 roku.. Nakonec lituji, že jsem nezvolila jinou lékařku, která mě byla nabídnuta jako druhá..

A k objednávkám netřeba mluvit.. Příjdete na 9 hod a odcházíte při nejlepším v 11

Souhlasím s předešlým názorem a chci se také podělit o svou zkušenost, byla jsem se synem objednaná na devátou hodinu, vyřídila jsem si v práci dvouhodinovou propustku, syna omluvila a vyzvedla ve škole, dojíždíme 15 km, takže jsme vyrazili hned ráno, abychom před devátou stáli v přecpané čekárně, kde nebylo ani kam si sednout, trpělivě jsme čekali, ale kdyzž se blížila jedenáctá hodina a před náma bylo ještě 5 lidí také s časovkama, bylo mi jasné, že to do práce nestihnu a budu muset tedy přijít jindy. Požádala jsem sestřičku o nový termín, protože již déle nemohu čekat, sestřička mi ho ochotně nabídla, v tom vletěla do čekárny paní doktorka a začla po mě křičet , že co si myslím, že děti nejsou stroje, časy jsou orientační a já že jsem přišla za ní a ne ona za mnou a tak dále. Zůstala jsem nevěřícně stát s pusou otevřenou, nic jsem po ní nechtěla, jenom se přeobjednat po dvouhodinovém čekání, nemůžu za to, že mě zaměstnavatel nemůže uvolnit na dýl, pracuji také jako sestra u lékaře a na 11 už jsme měli objednané pacienty, myslím, že paní doktorce by se taky nelíbilo, kdyby svou sestru uvolnila na dvě hodiny a ona se jí nevrátila a abych si kvůli rovnátkům brala celodenní dovolenou já i můj zaměstnavatel, to po mně opravdu nemůže chtít. Chápu, že je její čas drahý, ale můj taky, a aby se takhle nevhodně chovala k pacientům a dávala najevo, že ona je "někdo", protože je lékařka a já jsem nic, protože jsem jen pacient, to si opravdu líbit nenechám. Moje peníze jsou její výplata a měla by se aspoň slušně chovat, když si už nedovede zorganizovat plynulý chod ordinace, vím, že časy jsou orientační, ale do dvou hodin by se vejít mohla. Nový termín jsem si už nevzala, už chodíme jinam, k hodné a milé paní doktorce, kde jsme velmi spokojeni já i můj syn a chtěla bych jen poděkovat sestřičkám, které byly vždy přívětivé a milé a vyjádřit jim svůj obdiv, že dokážou pracovat pod takovým vedením, já bych to neskousla.
Slivková Gabriela

Dobrý den,chtěla bych zde popsat své nemilé zkušenosti s touto doktorkou-ordinací:
-pracovní doba je na dveřích vyvěšena od 7:30 hod.,ale paní doktorka zaručeně dochází v rozmezí 8:00-8:30 hod. v čekárně už v době jejího příchodu stabilně čeká 3-6 osob.
- když má dovolenou tak si nikdy nezajistí náhradní péči u jiné lékařky.Takže když máte nějaký problém musíte hledat ortodontistu sám-sama a ještě zaplatíte 90 korunový poplatek.A nač by ho hledla? Vždyť jsme jen hloupí pacienti tak ať pěkně platíme...
- prázdniny - neordinuje se celý jeden měsíc a a v prosinci je zavřeno už od 15.prosince
- v pátek se NEORDINUJE byť je na dveřích napsáno něco jiného...
- pokud máte nějaký problém( upadnutý zámeček aj.)tak se musíte VŽDY objednat !!
Neexistuje zde ranní vymezený čas pro takovéto akutní případy - p.doktorka by to totiž nestihla!!
- sestry: tmavovlasá starší - velice milá a vždy ochotná,mladší blondýna - nerudná arogantní - pravda ne vždy!( ale nedivím se jí..)
- v ordinaci jsou dvě křesla tudíž jsou vždy ošetřované dvě osoby najednou - a nemáte tedy soukromí.Na otázky p.doktorka odpovídá tak jako by jste studovala-li ortodoncii při práci a tudíž všemu rozumíte. Ruce - NEUMÝVÁ SI VŽDY - přechází tedy z pusy do pusy jiného pacienta,někdy i s nástroji.
- nedávno byla p. doktorka nemocná,takže sestry přeobjednávaly termíny - čekárna byla tudíž totálně přeplněná a nebylo si kam sednout.Člověk nemoc pochopí!Ale nepochopí to,že se objednávaly 2.osoby na jednu a tutéž dobu(asi si paní doktorka myslela,že si to lidé v čekárně mezi sebou neřeknou..)Určitě by nikomu nevadilo přijít na kontrolu odpoledně( po její prac. době ) tak,aby člověk zbytečně neproseděl celé dopoledne v čekárně - která vypadala jak přeplněný autobus. Ale to jí asi nedochází- její čas je totiž mnohonásobně dražší než náš!
- cena? - přemrštěná - už aby se na dveřích vyvěšovali ceníky,ale to prý nejde doktoři nejsou přeci prodavači!

Velmi nepříjemná lékařka, už nikdy více.

Nejarogantnější lékařka, se kterou jsem se kdy setkala, chování příšerné, i přes objednání na určitý čas zcela běžné dvouhodinové čekání, takže na každou návštěvu je třeba brát si dovolenou, dvouhodinová propustka z práce vám stačit nebude, a protože je těch návštěv potřeba hodně, je třeba zvážit, aby vám ta dovolená vůbec vyšla, takže místo v Jeseníkách strávíte svou dovolenou na rovnátkách, to čekání by mě ještě tak nemrzelo, jako to chování paní doktorky, její nadřazenost a nelidskost mě mrzí hlavně u jejích malých pacientů, kteří se neumí bránit. Teď už jsem naštěstí jinde, takže mohu srovnávat, v Opavě je více kvalitních a příjemných lékařek a hlavně také levnějších, místo slibovaných 12 000 jsem zaplatila za stejný fixní aparát 7 000 kč, což je opravdu citelná změna, za kterou jsem také velmi vděčná. Takže paní doktorku opravdu nedoporučuji, možná je dobrý odborník, ale velmi zlý člověk. Ale sestřičkám děkuji, ty jsou moc hodné.

Dobry den, musim reagovat na nektere Vase hodnoceni. K pani doktorce jsem chodila ja i ma sestra. Musim uznat, ze je jako doktorka velmi dobra, a ma mnoho zkusenosti, mely jsme obe fixni rovnatka. Ja jsem s ni nemela zadny problem, delala jsem to, co po me zadala. Myslim si, ze by kazda zubarka reagovala na pacienta se zkazenymi nebo spinavymi zuby tahle. Stala s tvde za svym, a sem tam jsem byla svedkem jak se dohadovala s pacientem o nevhodnem stavu chrupu, z duvodu spatneho cisteni zubu. Ja mohu vrele doporucit, a jsem ji dodnes vdecna jak skvele spravila zuby me i me sestre.

Vše co je tady napsáno, je pravda ! Tím myslím to špatné hodnocení ! Hlavně to chování k pacientům ! Nevím jaké všechny stáže a školení má, ale určitě nemá základy slušného chování. Je to k podivu, protože takhle arogantně se chovat k lidem, vlastně svojím klientům, no prostě strašné. Chodila jsem k ní 4 roky, dneska jsem měla poslední (naštěstí) kontrolu. Tak paní doktorko sbohem a nikdy více !!!

Také mám s paní doktorkou zkušenosti, možná, že ortodontistka je dobrá, ale od jejího přístupu k lidem se vše odvíjí, člověk s citlivější povahou v této ordinaci nemá co dělat!!!!

K paní doktorce chodím nejen já, ale i můj syn. Měli jsme snímací i fixní aparátky. Po první schůzce jsem si řekla, že pro její prostořekost už k ní nikdy nepůjdu. Jelikož můj muž zná velmi dobře ji i celou rodinu, tak mě přesvědoval, abych se vrátila. Překousla jsem to. Ze začátku jsme spolu trošičku "bojovali", ale nemáme spolu sebemenší problém. Striktně vyžaduje, aby pacienti dodržovali jejich pokynů. V momentě, kdy vidí, že si pacienti z ní dělají vrtuli si pak nebere žádné servítky. Upřímně, není se čemu divit. Je i pravdou, že je dražší než kdokoliv jiný, ale ani tímto se paní doktorka netají. Co se týká rovnání, je ve svém oboru široko daleko nejlepší a za to si také nechá zaplatit (kdo by nechtěl). Různé stáže, školení apod. má vydřené. Když se jiní doktoři ulívali, tak ona na sobě hodně pracovala. Zrovna tady mají všichni volbu buď zůstat nebo jít jinam. Takže: jsem spokojená, mohu doporučit a věřte, že pokud se budete řídit jejími pokyny, nebudete mít žádný problém. Nechte si řádně vysvětlit proč a kdy je lepší snímaci nebo fixní aparát a co to obnáší z hlediska financí, náročnosti, rovnání, zdraví apod. Poté nebudete překvapeni jako např. pán níže.