Adresa

Odborný oční lékař
Tázlerova 747, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Profesionalita, laskavý přístup pana doktora a paní sestřičky, velice příjemní, doporučuji všem, kteří hledají.

Z
Ověřený profil

S MUDr. Mitáčkem jsem absolutně spokojený, chodím k němu celou řadu let a hodně mi pomohl. Vzhledem ke kombinaci vad na jednom oku asi nejsem úplně jednoduchý pacient a o to víc oceňuji jeho odbornost, pečlivost a mezi doktory až nevídanou kultivovanost a lidskost. Jakkoli to možná bude znít divně, je to asi jediný doktor, ke kterému se těším, a nepřemýšlel jsem o jeho změně ani po přestěhování se z Liberce do Prahy. Určitě doporučuji. Zbyněk Porš

P
Ověřený profil

Mnoho let jsem pacientkou MUDr. Mitáčka a jsem velmi spokojena s úrovní jeho lékařské péče. A to jak postránce odborné, tak i z hlediska lidského přístupu pana doktora i sestřičky. To se potvrdilo i letos, kdy jsem podstoupila oční operaci. Alena Svobodová

J
Ověřený profil

Velmi špatný lékař , bez zájmu o pacienta.
Arogantní,, neporadí , nepomůže brýle zaměří špatně.
Lépe Vám je změří i v optice.
Raději přejít jinam u tohoto je ,,výlet" k němu velká ztráta času.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

U lékaře jsem byla registrována několik let. Od chvíle, kdy jsem si ale začala kontaktní čočky kupovat na internetu, jsem u pana doktora zaregistrovala podrážděné chování, na první pohled zhoršenou péči o pacienta. Poté, co byl velice neurvalý i k mé babičce a prakticky jí odmítl ošetřit, již nechci tohoto pána ani vidět a raději budu dojíždět desítky kilometrů k ODBORNÍKOVI. Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil

Zažila jsem zde nepříjemné chování lékaře i sestry. Ordinaci jsem navštívila pro zhoršující se zrak. Zběžné vyšetření u tohoto lékaře toto nepotvrdilo. Pro jistotu jsem si nechala změřit zrak na jiném pracovišti, kde se zhoršení mého zraku prokázalo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Dnes jsme s tříměsíčním miminkem navštívili ordinaci MUDr. Mitáčka ohledně ucpaného slzného kanálku. Vše probíhalo OK, sestře jsme se ohlásili, byli jsme s ní domluveni den předem mezi 8. a 9. hodinou. Miminko spalo. Předpokládáli jsme, že nás přednostně před ostatními pacienty ošetří. To jsme se ale spletli. Po třicetipěti minutách čekání se malá probudila a začala plakat. V čekárně jsme ji tedy přebalili a říkali si, že nás, vzhledem k hlasitému pláči miminka, hned zavolají. Nic se ale nestalo. Ostatní přísedící pacienti se podivovali a nechápavě kroutili hlavami. Uplynula čtvrhodinka vytrvalého pláče miminka a já jsem už situaci neunesl a šel zaklepat na dveře. Bez odezvy. Povzbuzen ostatními jsem tedy zaklepal znovu a silněji. Vykoukl pan doktor a zvolal naše jméno, ještě dřív, než stačil řádně otevřít dveře od ordinace. Pak pronesl ještě:"To toho moc neuvidím, když tolik pláčeš!" Vlastní vyšetření trvalo asi 3 minuty s tím, že nám napsal doporučení na zákrok do Liberce. Nevím, jestli je normální čekat skoro hodinu s miminkem v čekárně, ale z arogance sestřičky a obecně i z přístupu lékaře nadšeni příliš nejsme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

Já jsem u něj byla asi před třema rokama. měřil mi tlak v očích a zjistil to že mám údajně zákal v oku. Přitom jsem normálně viděla. Jeli jsme tedy ho Hradce a tam mi řekli to samý jelikož ta doktorka co mě ošetřovala byla jeho známá.
Moje oči zachránily Vinohrady v Praze, tam zjistily že mám jen silné rohovky jinak je vše v pořádku. Takže kdybych dala na toho "vola" měla bych zbytečně operované oči!
Od té doby jezdím 1x za rok do Prahy, a musím je velmi pochválit.
P.S. - jsem dítě, v době kdy mě tam poslal mi bylo 13 let!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

jsem spokojen.

velmi dobré zkušenosti

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti