Odborný oční lékař
Tázlerova 747, Turnov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Profesionalita, laskavý přístup pana doktora a paní sestřičky, velice příjemní, doporučuji všem, kteří hledají.

S MUDr. Mitáčkem jsem absolutně spokojený, chodím k němu celou řadu let a hodně mi pomohl. Vzhledem ke kombinaci vad na jednom oku asi nejsem úplně jednoduchý pacient a o to víc oceňuji jeho odbornost, pečlivost a mezi doktory až nevídanou kultivovanost a lidskost. Jakkoli to možná bude znít divně, je to asi jediný doktor, ke kterému se těším, a nepřemýšlel jsem o jeho změně ani po přestěhování se z Liberce do Prahy. Určitě doporučuji. Zbyněk Porš

Mnoho let jsem pacientkou MUDr. Mitáčka a jsem velmi spokojena s úrovní jeho lékařské péče. A to jak postránce odborné, tak i z hlediska lidského přístupu pana doktora i sestřičky. To se potvrdilo i letos, kdy jsem podstoupila oční operaci. Alena Svobodová

Velmi špatný lékař , bez zájmu o pacienta.
Arogantní,, neporadí , nepomůže brýle zaměří špatně.
Lépe Vám je změří i v optice.
Raději přejít jinam u tohoto je ,,výlet" k němu velká ztráta času.

U lékaře jsem byla registrována několik let. Od chvíle, kdy jsem si ale začala kontaktní čočky kupovat na internetu, jsem u pana doktora zaregistrovala podrážděné chování, na první pohled zhoršenou péči o pacienta. Poté, co byl velice neurvalý i k mé babičce a prakticky jí odmítl ošetřit, již nechci tohoto pána ani vidět a raději budu dojíždět desítky kilometrů k ODBORNÍKOVI. Za mě opravdu NEDOPORUČUJI.

Zažila jsem zde nepříjemné chování lékaře i sestry. Ordinaci jsem navštívila pro zhoršující se zrak. Zběžné vyšetření u tohoto lékaře toto nepotvrdilo. Pro jistotu jsem si nechala změřit zrak na jiném pracovišti, kde se zhoršení mého zraku prokázalo.

Dnes jsme s tříměsíčním miminkem navštívili ordinaci MUDr. Mitáčka ohledně ucpaného slzného kanálku. Vše probíhalo OK, sestře jsme se ohlásili, byli jsme s ní domluveni den předem mezi 8. a 9. hodinou. Miminko spalo. Předpokládáli jsme, že nás přednostně před ostatními pacienty ošetří. To jsme se ale spletli. Po třicetipěti minutách čekání se malá probudila a začala plakat. V čekárně jsme ji tedy přebalili a říkali si, že nás, vzhledem k hlasitému pláči miminka, hned zavolají. Nic se ale nestalo. Ostatní přísedící pacienti se podivovali a nechápavě kroutili hlavami. Uplynula čtvrhodinka vytrvalého pláče miminka a já jsem už situaci neunesl a šel zaklepat na dveře. Bez odezvy. Povzbuzen ostatními jsem tedy zaklepal znovu a silněji. Vykoukl pan doktor a zvolal naše jméno, ještě dřív, než stačil řádně otevřít dveře od ordinace. Pak pronesl ještě:"To toho moc neuvidím, když tolik pláčeš!" Vlastní vyšetření trvalo asi 3 minuty s tím, že nám napsal doporučení na zákrok do Liberce. Nevím, jestli je normální čekat skoro hodinu s miminkem v čekárně, ale z arogance sestřičky a obecně i z přístupu lékaře nadšeni příliš nejsme.

Já jsem u něj byla asi před třema rokama. měřil mi tlak v očích a zjistil to že mám údajně zákal v oku. Přitom jsem normálně viděla. Jeli jsme tedy ho Hradce a tam mi řekli to samý jelikož ta doktorka co mě ošetřovala byla jeho známá.
Moje oči zachránily Vinohrady v Praze, tam zjistily že mám jen silné rohovky jinak je vše v pořádku. Takže kdybych dala na toho "vola" měla bych zbytečně operované oči!
Od té doby jezdím 1x za rok do Prahy, a musím je velmi pochválit.
P.S. - jsem dítě, v době kdy mě tam poslal mi bylo 13 let!

jsem spokojen.

velmi dobré zkušenosti