U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Odborný lékař pro internu

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pana doktora mohu vřele doporučit. Má profesionální přístup a je opravdu velice dobrý lékař.

Já jsem spokojená. Pan doktor mi vždy vše vysvětlí, udělá všechna vyšetření, která udělat může (což dnes dle mých zkušeností nedělá už skoro žádný lékař).
Mě objednal ihned po doporučení prakt. lékaře a během dvou týdnů jsem měla vyřešené problémy, které trvaly skoro rok.
Možná je trochu "zvláštní" člověk, ale lékař je podle mého názoru výborný. Jsem ovšem studentka, takže čekací doba není pro mě moc zásadní překážkou.

Najhorsi pristupem. Od tohoto cloveka jsem odesel pro jeho chovani. Kdyz jsem prekonal, ze se v jeho cekarne ceka po objednanem case i nekolik hodin, coz by v nekterych uspechanejsich mistech asi nepochodil, tak me jednou pekne vypekl. Po nocni, ac jsem byl objednan na rano, jsem jeste sestricku upozornil, ze jdu na dalsi nocni, a ze by mi pomohlo, aby me opravdu vzala co nejdrive. Chtel jsem se alespon jeste trochu vyspat... Kdyz jsem ani po poledni neprisel na radu, bylo to pro me definitivni rozhodnuti s timto doktorem skoncit. Tento doktor si neuvedomuje, ze kdyz on sam nevladne casem, tak ho tim padem sabotuje i ostatnim, kterym cas nesmyslne pokousi narizovat.