Adresa

Nemocniční 482, Mělník
Ušní, nosní, krční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka mně i mým dětem už několikrát pomohla a to rychle a citlivě. Nejvíc mě překvapila, když odhalila, že moje potíže s uchem a krkem způsoboval nemocný žaludek. Při vyšetřeních je totiž pečlivá a důkladná.


Pani doktorku uz jsem nevidel dlouho a děkuju jí moc za všechno co pro mě udělala jako jediná řekla ,že mi musí vzít krční mandle.Jinak jsem jezdil na vyšetření do Prahy a to bylo peklo hlavně to že jsem od 3 do 6 let měl skoro každech 14 dnů horečky, anginy. Po operaci jsem byl nemocnej tak jednou za dva roky.


Díky paní doktorce se moji dnes již dospělí synové přes opakované bolestivé záněty v krku, mandlí, uší atd. zbavili snížené imunity, která za většinou onemocnění zřejmě byla. Díky ráznosti a otevřenosti paní doktorky a ochotě zkusit i nové, v té době ne zrovna populární postupy jsem po dvou letech mohla říci, že kluci jsou zcela zdraví. Vřele všem doporučuji. Dnes chodíme k p. doktorce celá rodina a nikdy se nám nestalo, že bychom nebyli ochotně ošetřeni, nebo měli jen pocit že obtěžujeme (což nebývá tak často zvykem v našich zdravotnických zařízeních).


doktorka s velkým odborným záběrem,pomáhá dětem i dospělým,doporučuji


K

Ať už jsem měla kdykoliv sebevětší problém, byla schopná na něj přijít a vyřešit. A jako jedna z minima doktorů na Mělníku, když něco řekne tak je to pravda a potvrdí vám to třeba i doktoři v Praze.
M

S touto paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti - a že jsem se tam s dětmi nachodila... Všem jí mohu jen doporučit. Je to taková paní doktorka Páleníková - rázná a výborná.


P

Velice příjemná a šikovná paní doktorka. S našimi dětmi měla vždycky trpělivost. Dceři píchla ucho tak, že o tom ani nevěděla....opravdu mohu doporučit.


G

umí to s dětmi a má zkušenost.mohu doporučit.


P

paní doktorka se vyznačuje velkou empatií , je vždy ochotná a navíc i kolegiální , doporučuji všem, škoda, že jen na internetu, neboť většina pacientů na internetu nekomunikuje. Jana


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti