Praktická lékařka pro děti a dorost
Tovačovského 437, Kroměříž

byla nejlepší..pro mě udělala první poslední..hned jak mi mamka volala,že paní doktorka umřela,jako by se mnou otřásla celá zem..byla jsem v šoku,třepaly se mi nohy..krásný člověk..

velmi dobrá

pan doktor je prijemny a hodny k nasim detem a vzdy ochotne poradi.myslim si ze je dobrym nastupcem pani doktorky kterou jsme meli radi a nechapu tu maminku ktera ho spini.jsou urciti lidi kterym se nezavdecime a musi nas pospinit.jak jsem psala pan doktor je dobry a ochotny pediatr

pan doktor je velmi laskavy a vzdy ochotne poradi nase deti k nemu chodi radi.myslim ze bude dobrym nastupcem pani doktorky kterou jsme meli vsichni radi

Paní dr Frajtová byla skutečně velice dobrá doktorka,naše dcerka na sebe při prohlídkách nedala ani sáhnout,po několika kontrolách bylo vše v pořádku,uměla si ji získat.Měli jsme ji moc rádi a při každé návštěvě její ordinace vždy vzpomeneme.
Tento týden jsme navštívili ordinaci,pan doktor byl velice příjemný a snažil se.Malá byla ale opět ve stavu,kdy na sebe nedala moc sáhnout a nekomunikovala.Chce to zase čas....
večerkovic z kroměříže

Chtěla bych jen říct,že docela nechápu ty matky,které mne odsoudily jen skrz to,že s panem doktorem nemám tak vynikající zkušenosti jako ty ostatní.Píšete že semnou nesouhlasíte ale přitom vůbec jste nezažili to co já.Ani jste u toho nebyli co všechno mi říkal.Jak jsem už jednou napsala,neudělal žádné vyšetření a prohlašoval že je podvyživený.A pokud si byl jistý že je podvyživený tak ho měl poslat na celkové vyšetření a pak mohl prohlásit to co prohlašoval.A taky až po celém vyšetření ho měl naočkovat.A ne prohlásit že je podvyživený,naočkovat a ještě mi říct že byl měl za 5 dní přibrat 300g.Což je pěkná blbost.Jestli sním jste ostatní matky spokojené tak vám přeji jen to nejlepší a myslím to vážně.Já jsem od pana dokotra odešla k jiné doktorce a jsem taky spokojená.Tak mne nesuďte za to čím jsem si s panem doktorem prošla.

Já za sebe i manžela můžeme říct, že se synem chodíme k panu doktorovi a nikdy jsme žádné problémy s ním neměli. Je velmi příjemný, jak on, tak i sestřička. Je opravdu znalý a poradil co a jak. Mám první dítě, ale tento pan doktor informovaný o novinkách a s dětmi si rozumí. Já ho mohu jen doporučit.

Tady je matka,která na pana doktora nemá žádné kladné slovo a ani lidi v mém okolí.Doktor,který prohlásí,že ja dítě podvyživené a to soudí jen podle toho jak vypadá a neudělá ani žádné vyšetření nic a furt prohlašuje že je dítě podvyživené a i přesto ho naočkuje tak nemá s doktořinou nic společného.Když klučinu vidělo víc doktorů tak pana doktora nechápali jak může něco takového říct a neudělat žádné vyšetření.

Já jsem byla s dětma u nového lékaře jednou a mám z něj dobrý pocit. K dětem byl milý, léčil je myslím dobře a dobře poradil. Ani se jim z ordinace nechtělo. Myslím že je to dobrý nástupce.JEn jsem zapoměla jak se pan dr. jmenuje?

měla jsem paní doktorku ráda, přesto si myslím, že pan doktor je plnohodnotným
nástupcem.Doufám, že každé další setkání bude ve stejně příjemném duchu ,jako první konzultace.Ocenuji jeho prof.přístup.