Ludmila Bejdová, gynekolog Opočno

MUDr. Ludmila Bejdová

Gynekolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opočno
Opočno - Nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Dokud není problém, tak je upovídaná, usměvavá. Pokud máte přebytek času, můžete ho strávit čekáním k čekárně a posloucháním nejnovějších drbů a nekonečného smíchu paní doktorky. Když jsem však v těhotenství měla problém, neustále ho zlehčovala a nebyla mi schopna pomoci. Přešla jsem k Panu doktorovi s velkým P poblíž a ten mi okamžitě nasadil prášky, které zafungovaly, a vůbec se mě daleko víc zajímal. Přeberte si to, jak chcete.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná lékařka, milá, usměvavá, chápavá, citlivá, přátelská, vše vysvětlí, zatím jsem nikdy neodešla s pocitem že něčemu nerozumím nebo že mi to neměla čas vysvětlit, naopak na pacientku si vždy udělá čas. 1. těhotenství jsem chodila k jiné gynekoložce a druhé k MUDr. Bejdové a nedá se to srovnat, měla jsem maximální péči a nakonec mi svou starostlivostí i syna zachránila. Díky tomu že mi dělala při každé návštěvě ultrazvuk (ne jen ve 20. a 30. týdnu) kde mimi dobře zkontrolovala a poměřila, zda je vše v pořádku, přišla na to že mimi nemá ve 36. týdnu už dostatek výživy a neroste i přesto, že jsem na váze přibývala a bříško mi rostlo. Porod mi vyvolali o měsíc dřív a na synovi to není znát, teď už je to dvouletý rošťák, takže děkuji a mohu jen doporučit. A mohu potvrdit že milá hezká sestřička v pruhovaných podkolenkách ordinaci dolaďuje :-)))


H
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, fundovaný odborník a citlivý člověk - co víc by jeden ještě mohl chtít. Díky, že tu jste.


Milá, vstřícná, citlivá. Vše ochotně vysvětlí. Má velký přehled a zkušenosti.


je to skvělá lékařka


S paní doktorkou jsem moc spokojená, je komunikativní, všechno jasně vysvětlí, moc milá, usměvavá, chápavá a citlivá. Je vidět, že je to odborník na svém místě. Po zkušenosti s mou minulou gynekoložkou, kdy jsem byla nervózní z každé prohlídky a nevyhovovala mi vůbec komunikace a přístup, jsem nadmíru spokojená! :)


příjemný,ohleduplný


K paní doktorce chodím již dlouho, s přestávkou její mateřské. Je milá, vždy podá ruku. Vyslechne, navrhne různá řešení. Myslím, že má veliký přehled a je zkušená. Dvě těhotenství a porody jsem prošla s ní. Pokaždé se zeptá na děti, i když nechápu, jak si je všechny může pamatovat.K celkovému dojmu přispívá i velice ochotná sestřička s barevnýma podkolenkama.S


Naprostá spokojenost, vždy výjde vstříc.


Ověřeny pacient

Absolutná spokojenost, sama od sebe ochotně vše vysvětlí, je vstřícná, milá, citlivá. Víc takových lékařů :) Díky za Vaší práci, paní doktorko :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti