Opočno - Nemocnice
Opočno

Umístění: Opočno - Nemocnice Jiný

Velká spokojenost. Paní doktorka je milá, usměvavá, vše vysvětlí. Konečně nechodím na návštěvy se staženým žaludkem. K paní doktorce jsem přecházela od jiného gynekologa a jediného čeho lituji, že jsem změnu neudělala dříve.
Momentálně navštěvuji u paní doktorky těhotenskou poradku a nemůžu si stěžovat. Je to naše první a vše mi vždy vysvětlí a uklidní.

Dokud není problém, tak je upovídaná, usměvavá. Pokud máte přebytek času, můžete ho strávit čekáním k čekárně a posloucháním nejnovějších drbů a nekonečného smíchu paní doktorky. Když jsem však v těhotenství měla problém, neustále ho zlehčovala a nebyla mi schopna pomoci. Přešla jsem k Panu doktorovi s velkým P poblíž a ten mi okamžitě nasadil prášky, které zafungovaly, a vůbec se mě daleko víc zajímal. Přeberte si to, jak chcete.

Výborná lékařka, milá, usměvavá, chápavá, citlivá, přátelská, vše vysvětlí, zatím jsem nikdy neodešla s pocitem že něčemu nerozumím nebo že mi to neměla čas vysvětlit, naopak na pacientku si vždy udělá čas. 1. těhotenství jsem chodila k jiné gynekoložce a druhé k MUDr. Bejdové a nedá se to srovnat, měla jsem maximální péči a nakonec mi svou starostlivostí i syna zachránila. Díky tomu že mi dělala při každé návštěvě ultrazvuk (ne jen ve 20. a 30. týdnu) kde mimi dobře zkontrolovala a poměřila, zda je vše v pořádku, přišla na to že mimi nemá ve 36. týdnu už dostatek výživy a neroste i přesto, že jsem na váze přibývala a bříško mi rostlo. Porod mi vyvolali o měsíc dřív a na synovi to není znát, teď už je to dvouletý rošťák, takže děkuji a mohu jen doporučit. A mohu potvrdit že milá hezká sestřička v pruhovaných podkolenkách ordinaci dolaďuje :-)))

Výborná lékařka, fundovaný odborník a citlivý člověk - co víc by jeden ještě mohl chtít. Díky, že tu jste.

Milá, vstřícná, citlivá. Vše ochotně vysvětlí. Má velký přehled a zkušenosti.

je to skvělá lékařka

S paní doktorkou jsem moc spokojená, je komunikativní, všechno jasně vysvětlí, moc milá, usměvavá, chápavá a citlivá. Je vidět, že je to odborník na svém místě. Po zkušenosti s mou minulou gynekoložkou, kdy jsem byla nervózní z každé prohlídky a nevyhovovala mi vůbec komunikace a přístup, jsem nadmíru spokojená! :)

příjemný,ohleduplný

K paní doktorce chodím již dlouho, s přestávkou její mateřské. Je milá, vždy podá ruku. Vyslechne, navrhne různá řešení. Myslím, že má veliký přehled a je zkušená. Dvě těhotenství a porody jsem prošla s ní. Pokaždé se zeptá na děti, i když nechápu, jak si je všechny může pamatovat.K celkovému dojmu přispívá i velice ochotná sestřička s barevnýma podkolenkama.S

Naprostá spokojenost, vždy výjde vstříc.