Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Jsem nesmírně vděčná, že jsem se dostala do péče právě k paní doktorce. Její odbornost, vstřícnost, pochopení pacienta se jen tak nevidí. Je prostě úžasná. Sestřička zrovna tak, spolehlivá, milá a příjemná ke všem pacientům.

J
Ověřený profil

Velmi milá, ochotná, s pacientem jedná jako s partnerem - vysvětlí vše tak, aby laik pochopil a mohl se o svém zdraví rozhodnout správně, výtečná nejen ve svém oboru, ale také jako dobrý psycholog, klient si u ní připadá vyjímečný a opečovávaný.

Podrobně probere problematiku onemocnění


Je to vyloženě skvělá paní doktorka. Citlivá, hodná a výborná i po odborné stránce, má i velmi příjemnou sestřičku. Jen takových víc.


Paní doktorka je velmi příjemná, milá a ochotná. Rovněž tak je perfektní po odborné stránce. Jsem moc spokojená s paní doktorkou i její sestřičkou.


Jsem spokojená nejen s p.doktorkou ,ale i sestřička je milá a ochotná.Jen někdy je čekárna dost plná a prostor je malý,takže čekání je na delší dobu.


P

Opravdu velmi vstřícná a příjemná paní doktorka a i sestříčka. Vyšetření je pečlivé. Doporučuji


:

výborná


P

Zkušená odbornice. Kvalitního oční lékařka, nejlepší v Jindřichově Hradci. Má velmi mnoho pacientů a dlouhé čekací lhůty, ale to jen z důvodů, že je opravu nejlepší. Byla jsem už na vyšetření u několika očních lékařů, ale tak postivé vyšetření, jaké provedla MUDr. Novotná jsem ještě nikdy neabsolvovala. Vřele doporučuji.


Výborná lékařka, navíc milá a vstřícná. Pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu