Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 11, Hodonín
Gynekologická ambulance, Nemocncie TGM Hodonín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Gynekologická ambulance, Nemocncie TGM Hodonín Jiný

Paní doktorka opravdu není nikterak ukecaná, drží si trochu odstup... Já osobně mám velice ráda, když jsem "součástí" procesu a od bývalého doktora jsem byla zvyklá, že mi byl vysvětlován každý jeho krok postupu při vyšetření. Zdá se, že paní doktorka vycítila tuto mou potřebu a hned jakmile si rovzpomene na prohlídce, koho to vyšetřuje, tak mi vše ochotně a důkladně začne vysvětlovat. Pro mě ideální. Podtrženo sečteno - ochotná, vstřícná, vždy si našla čas co nejdříve a dalším plusem je pěkná ordinace se vším potřebným vybavením.

K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo těhotenství

Pani doktorka je vždy otrávená, nepříjemná, nic vám nevysvětlí, věci, které by vám měla říct sama na ty se musíte neustále dokola vyptávat. Když mi řekla po telefonu diagnózu a já se jí ptala, co to pro mě tedy bude znamenat, zasmála se a odpovídala mi ironicky. Nechápu, proč takový lidé, dělají takovou práci!

X
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím sice do Strážnice, ale její pacient jsem byla také na oddělení nemocnice. Jsem s ní velmi spokojená. Již pár let se mnou trpělivě pátrá po příčinách mých obtíží. Jsem opravdu ráda, že jsem po letech našla příjemnou doktorku.

P

jsem s ní velmi spokojená

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé (po přestupu od jinéno gynekologa). Musím říct, že její přístup se mi líbí. Myslím, že je odbornice, má přehled...Jen škoda, že nemá vlastní ordinaci i v Hodoníně, ale až ve Strážnici. Jsem spokojená, rozhodně patří mezi ty lepší tady.

Během pár let jsem vyzkoušela několik gynekologů ale paní doktorka mě mile překvapila.. zrovna u ní řeším určité potíže a jsem s jejím přístupem spokojená. Je to opravdu profesionál a to jak v ambulanci tak ve zdravotnickém zařízení.

milá, vždy mi vše vysvětlí, poradí. opravdu si nemůžu na nic stěžovat

Ověřeny pacient

pani doktorka je dobra pro mlade pacientky, ktere si jdou pro antikoncepci. Jinak nejake zdravotni problemy podle me prilis lecit neumi. Mela jsem nejake problemy a jeji reakci bylo, ze muj pritel je abnormalne vyvinuty, tak proto ty problemy :-/ Pak jsem presla k jinemu doktorovi a bylo to jak nebe a dudy. Uz pri pravidelne kontrole je videt uplne jiny pristup.

jsem s paní doktorkou velmi spokojená! doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti