Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bělení zubů

Fluoridace

Instruktáž domácí dentální hygieny +9 Více

Léčba onemocnění dásní

Léčba přecitlivělosti zuboviny

Odstranění pigmentací

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS.

Hygiena je pro mě zábavou a koníčkem, ve kterém se ráda neustále vzdělávám a motivací pro mě je dosažený výsledek u mých pacientů.
Pracuji s ...

• dentální hygiena
  • dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. odstranění zubního kamene

Obrovská spokojenost s celkovým přístupem. Paní hygienistka je milá, celý průběh ošetření vysvětlí. Ošetření je bezbolestné. A já děkuji za znovu krásné zuby :-)

C
Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. instruktáž domácí dentální hygieny

Skvělý přístup, nové informace, hezké prostředí. Ale nebaví mě tento formulář, který pořád něco chce

Lucia je příjemná mladá dáma. Pracuje naprosto profesionálně, klientům věnuje náležitou péči. Čas pro ní neni důležitý, jediný cil je spokojený klient. Je ochotna mu věnovat vsechny své znalosti dovednosi.

Pozitivna, mila a prijemna :-) vsechno super vysvetli, je citliva, muzu jen doporucit. Budu chodit pravidelne.

Moc děkuji paní Lucii za důkladné a pečlivé ošetření. , příjemná komunikace , krásné čisté prostředí.

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. prevence zubního kazu

S Lucií jsem byl moc spokojen. Je velmi nápomocna pacientovi a odvádí velmi pečlivou práci s jasně viditelnými výsledky. Nejlepší hygiena v Praze!

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. pískování zubů

Lucia na mne působila od prvního dojmu velice sympaticky. Nicméně až čas většinou prověří výsledky. Chodím k ní už více než rok a půl, tzn. 3 návštěvy a s klidem ji doporučuji rodině i známým. Oceňuji dochvilnost, pozitivní přístup, vysvětlení a zodpovězení dotazů. Také se mi líbí, že se dále vzdělává a zveřejňuje zajímavosti ke své práci na soc. sítích. Bonusem je vzdušná ordinace s krásným obrazem.

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. odstranění zubního kamene

Lucia je clovek maximalne zapaleny do toho, co dela. Vsechno detailne a vysvetli, rada zodpovi vsechny dotazy, lidi namotivuje. Jeji prace je pecizni a absolutne profi. Moc doporucuji.

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. odstranění zubního plaku

Absolutně profesionální přístup, hygienistka je moc milá a pečlivá, ordinace na dobrém místě. Jinam už nepůjdu.

Umístění: Dentální hygiena Lucia Nemcová, DiS. bělení zubů

Velmi precizna hygienicka , velmi mila a som nadmieru spokojny.Velmi dobre zariadena ambulancia na super mieste pri Vltave.Odporucam aj inym pacientom!Urcite pridem aj nabuduce!