Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o. Jiný

Arogantní doktor bez jediného kousku empatie. Kdybych měla umřít v bolestech, jeho ordinaci už bych nikdy nenavštívila.

Jsem jeho pacientkou už dlouhá léta a jsem s ním naprosto spokojena. Je ochotný, vše mi vysvětlí, při
aplikaci injekce je velmi citlivý a obezřetný. Ivana

ano souhlasím arogantní je dost v čekárně sedí zřejmě jen ti otrlí

Jak se zde píše, tak hodnocení z 22.2.2009 je více než pravdivé. Tento pan doktor mi velmi připomíná sekretářku někde u ředitele. že jsem s ním měla tu možnost setkat se několikrát, mě usvědčilo, že to není doktor, ale jen další osoba zabírající židli jiným a hlavně opravdovým doktorům!!!!

Výborný lékař, mohu jen vřele doporučit!

Souhlasím s kladným komentářem. Pan doktor je velice ochotný a vše vysvětlí do podrobna. Čekárna byla plná, takže pacientů má zřejmě dost. Ten záporný komentář je špatný a autor je nejspíš sám arogantní, ale je to jeho názor. Pan doktor je příjemný, slušný a ochotný.

velmi příjemný a ochotný lékař, který pacientovi vysvětlí příčiny nemoci, navrhne opatření pro snížení obtíží, s hodnocením ze dne 22.02.2009 nelze souhlasit, jeho čekárna určitě není prázdná, pacientů má zřejmě dostatek, to že není hodnocen na tomto webu je asi způsobenou klientelou kterou ošetřuje, která ani neví, kde může vyjádřit svoji spokojenost a přidat tak svůj názor. V případě revmatických potíží nebudu hledat jiného lékaře a zcela jistě opět navštívím tohoto specialistu.

Nepříjemný, arogantní a urážlivý lékař, který nemá zájem pacientovi pomoci. Na otázky odpovídá neznám, nevím,je mi to jedno, to není moje věc, jděte si někam jinam. Na otázku kam s revmatickými bolestmi má člověk jít, odpoví, že si máte jít kam chcete, že on to neví. Při jeho návštěvě se mi vyjasnilo, proč jeho čekárna zeje prázdnotou.