Gynekologická ambulance
Tovární 35, Volary

K panovi doktorovi už chodím přes 20 let. Jsem velmi spokojená. Všechny kontroly, stěry, provádí pravidelně, vždy jednou za rok. Vše trpělivé vysvětlí, poradí. Sestříčka je velmi milá a ochotná. Rozhodně nebudu měnit.

X-krát se mi stalo, že i přes objednání mě "obsloužila" už sestřička. Zeptala se, co mi je a vrazila mi do ruky recept na čípky. Cytologický stěr mi neudělal za 5 let ani jednou. Krevní náběry na antikoncepci mi taky nikdy neudělal. Jako mladé holce mi dal takovou antikoncepci, že jsem z ní byla tak mimo, že jsem málem spadla pod metro. Nový gynekolog se zlobil, že takováhle antikoncepce patří ženám po 40ce a po dětech a ne mladé holce. O tom, že mám nález na čípku bych se u pana Kněžka evidentně nikdy nedozvěděla. Zásadně nedoporučuji.

Navštěvuji pana doktora již dlouho, nejlepší lékař .Má milou sestřičku, kterou nikde nemají.

Postupem času jsem docházela k několika gynekologům, ale pan doktor je nejlepší. Pacientkám věnuje dostatek času a po té méně příjemné fázi je dost prostoru pro dotazy, které pan doktor trpělivě zodpoví a vše vysvětlí.

velmi dobrý lékař

Já mám pana doktora taky ráda. Nemám s ním žádný problém, chová se vždycky profesionálně. A paní sestřička taky-hodnější a milejší jinde nemají :-)

Je moc to hodný a citlivý lékař

jen to ten nejlepší doktor na světě.