Adresa

1. máje 97, Liberec
Odborný rahabilitační lékař

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný rahabilitační lékař velká bolest zad

Pan doktor je normální, lidský a chce pomoci a pomoci umí. S předchozími názory musím souhlasit, že takových lékařů je velmi málo. Za jeho pomoc jsem mu velmi vděčná a doporučuji, doporučuji, doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Po špatných zkušenostech s několika lékaři jsem se na doporučení obrátila na Dr. Vejvodu. Konečně jsem poznala člověka, který s vámi jedná slušně, ochotně a poradí a doporučí vhodnou léčbu. Přidávám se k názoru doporučit tohoto lékaře všem. Takových víc...


E
Ověřeny pacient

Pan doktor mi velice pomohl při potížích se zády. Je velmi slušný, milý a je u něho vidět zájem co nejdříve pomoci od bolesti. Velmi doporučuji.


I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Vejvodovi jsem začala chodit před třemi roky a mohu říct, že je to jeden z mála lékařů, kteří opravdu pomáhají i navzdory tomu co se děje ve zdravotnictví. Jeho zájem o problém s kterým přijdu pohladí po duši a hlavně po zdravotní stránce - je to velice dobrý lékař.


K panu doktorovi Vejvodovi chodím již několik let v Jablonci nad Nisou. Je ochotný, milý a odborník. Vyslechne Vás a najde vhodnou léčbu, která mi vždy na delší dobu pomůže. Mohu jen ostatním pacientům doporučit jeho kvalitní péči.


Velice profesionální se vstřícným přístupem k pacientovi, ochotný - i nad rámec běžných zkušeností s lékaři.


Ověřeny pacient

Opravdu dobrý a šikovný doktor ;o)


DOporučuji..


Velmi dobrý lékař, umí rychle pomoci vhodnou rehabilitací, není namyšlený, ale je tu pro nás pacienty. Milý vystupováním, jeden z nejlepších lékařů ve všech oborech v Liberci


Opravdu profesionální přístup k pacientům, splňuje náročná kritéria v komunikaci s pacientem ,jako by absolvoval speciální školení pro práci v zahraničí.Tam totíž se zdůrazňuje přátelský přístup k pacientům,nikoliv rezervovaný a velitelský s nádechem cynismu /" s takovými potížemi chodí Vás po Liberci tisíce".../.Pan doktor mohl by školit v tomto směru ostatní lékaře,což po 20 letech od sametové revoluce bylo by opravdu načase.A co tak naklonovat pana doktora Vejvodu? Dobrých lékařů není nikdy dost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti