Adresa

Odborný rahabilitační lékař
1. máje 97, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Odborný rahabilitační lékař velká bolest zad

Pan doktor je normální, lidský a chce pomoci a pomoci umí. S předchozími názory musím souhlasit, že takových lékařů je velmi málo. Za jeho pomoc jsem mu velmi vděčná a doporučuji, doporučuji, doporučuji.

E
Ověřený profil

Po špatných zkušenostech s několika lékaři jsem se na doporučení obrátila na Dr. Vejvodu. Konečně jsem poznala člověka, který s vámi jedná slušně, ochotně a poradí a doporučí vhodnou léčbu. Přidávám se k názoru doporučit tohoto lékaře všem. Takových víc...

E
Ověřený profil

Pan doktor mi velice pomohl při potížích se zády. Je velmi slušný, milý a je u něho vidět zájem co nejdříve pomoci od bolesti. Velmi doporučuji.


I
Ověřený profil

K panu doktorovi Vejvodovi jsem začala chodit před třemi roky a mohu říct, že je to jeden z mála lékařů, kteří opravdu pomáhají i navzdory tomu co se děje ve zdravotnictví. Jeho zájem o problém s kterým přijdu pohladí po duši a hlavně po zdravotní stránce - je to velice dobrý lékař.


K panu doktorovi Vejvodovi chodím již několik let v Jablonci nad Nisou. Je ochotný, milý a odborník. Vyslechne Vás a najde vhodnou léčbu, která mi vždy na delší dobu pomůže. Mohu jen ostatním pacientům doporučit jeho kvalitní péči.


Velice profesionální se vstřícným přístupem k pacientovi, ochotný - i nad rámec běžných zkušeností s lékaři.


Ověřený profil

Opravdu dobrý a šikovný doktor ;o)


DOporučuji..


Velmi dobrý lékař, umí rychle pomoci vhodnou rehabilitací, není namyšlený, ale je tu pro nás pacienty. Milý vystupováním, jeden z nejlepších lékařů ve všech oborech v Liberci


Opravdu profesionální přístup k pacientům, splňuje náročná kritéria v komunikaci s pacientem ,jako by absolvoval speciální školení pro práci v zahraničí.Tam totíž se zdůrazňuje přátelský přístup k pacientům,nikoliv rezervovaný a velitelský s nádechem cynismu /" s takovými potížemi chodí Vás po Liberci tisíce".../.Pan doktor mohl by školit v tomto směru ostatní lékaře,což po 20 letech od sametové revoluce bylo by opravdu načase.A co tak naklonovat pana doktora Vejvodu? Dobrých lékařů není nikdy dost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu