BONAVET - veterinární klinika
Dukelská 198, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: BONAVET - veterinární klinika

Veterinární kliniku Bonavet navštěvujeme již více jak 10 let a vždy jsme byli naprosto spokojeni..profesionální přístup, ochota, vstřícnost a hlavně správná diagnoza a léčba. Můžeme pouze doporučit. Hlaváčková Ilona

Umístění: BONAVET - veterinární klinika zdravotní stav a očkování

úžasný přístup pana doktora. velká odbornost. pro pacienty i jejich páníčky dělá maximum. doporučila jsem pana doktora i kolegyni a ta mi po návštěvě Bonavetu řekla, že děkuje a jinam už chodit nebude.

Uzasna pece. Pan doktor se nam staral o fenecku kdyz mela nador a dostal ji z toho. Uz to jsou 3 roky od operace a fenecka se ma k svetu:-) moc dekujeme vam i celelemu vasemu tymu. Segethova

Mám výborné zkušenosti nejen s panem doktorem Tíkalem, ale i jeho manželkou, i dalším personálem celé kliniky, a že tam se smečkou jezdím často, je fakt. Zachránili mi psa s torzí, dělali mi kastraci na dalšího, můj mazlík pes tam jezdí darovat krev.
Ale ani veterinář není bůh a nemůže se zavděčit každému.

Jsem dlouholetá chovatelka a potřebovala jsem zkontrolovat našeho malého kocourka - nalezence, poradit se s vetem, jak a čím odblešit, jak naočkovat atd... také jsem potřebovala prohlédnout jedno kotě před odjezdem do ciziny. A závěr? Jeli jsme úplně zbytečně... pan veterinář nebyl schopný odhadnout věk nalezeného kocourka (ani se o to nesnažil), když jsem mu tedy řekla, že podle zoubků (a toho, že už před třemi týdny, když k nám přišel, zoubky měl a baštil granulky) a podle toho, že se mu začínají zabarvovat oči, bych řekla kolem 7 - 8 týdnů... tak jen odpověděl "když myslíte"... Čím kocourka odblešit tak, aby mu to neublížilo... tak to nevěděl, jen pokrčil rameny a dál se opět nesnažil... Kocourka vzal do ruky, koukl na něj a řekl, že je v pohodě, ale že rozhodně ještě nemůže být naočkován... a ve finále mi oznámil, že pas mého druhého kocourka není registrovaný a že mi ho zabaví - na kocourka se ani nepodíval, ten ho nezajímal vůbec. To už nebylo na co čekat, zaplatila jsem za "skvělou diagnozu" nalezencel a odkráčela. Milá veterinární kliniko BONAVET, DĚKUJI za vaše služby, speciálně panu MVDr. Tíkalovi, a již NIKDY více... Velká škoda je, že s paní doktorkou jsme naopak byli moc spokojení. Bohužel já jako chovatel nemohu stále jen čekat, kdy bude mít službu ta správná osoba. A setkat se znovu s takovou arogancí a přístupem, to DĚKUJI, NECHCI.

MVDr. Lubomír Tíkal

Paní Jano, MB,
nechci se s vámi na tomto webu pouštět do obsáhlé konfrontace, ale nějak zareagovat musím. Škoda, že jste vaši nespokojenost neprojevila (kromě toho, že jste mi vytrhla pas z ruky) přímo v ordinaci.

Co se odblešení kotěte týče: Při návštěvě jste uvedla, že jste ho vykoupala v protibleším šampónu. Vzhledem k tomuto léčebnému zásahu a vzhledem k nízkému věku a hmotnosti kotěte jsem kvůli možným rizikům doporučil s aplikací dalšího antiparazitárního preparátu ještě vyčkat – navíc kotě už ani žádné známky zablešení nemělo.

Pas zvířete, se kterým jste se chystala do zahraničí, měl četné nedostatky a nebyl zaregistrován v databázi pasů, tím pádem nebyl platný a pro účely cestování do zahraničí byl naprosto nevyhovující. Na tento problém jsem vás upozornil s tím, že kdybych měl postupovat striktně formálně, tak bych vám pas mohl i zabavit, což jsem ale v plánu neměl. Naopak jsem vám navrhl, abyste kontaktovala veterináře, který pas vystavil, aby nedostatky odstranil. Za toto upozornění, díky kterému jste se mohla vyhnout zbytečným potížím v zahraničí, bych očekával spíš trochu vděčnosti než takovou kritiku. Zmínil jsem vám také neadekvátní vakcinační schéma, které nezaručuje chráněnost proti očkovaným nemocem, to jsem si ale taky asi dovolil moc....

To, že vás můj postup nenadchl, mě mrzí, ale vězte, že příště bych postupoval naprosto stejně.
MVDr. Lubomír Tíkal

Skvely pristup, pece na vysoke odborne urovni. O kocicku vzdy pefektne postarano. Muzu je doporucit.

Velice doporučuji potrpíme si na dobrou informovanost vstřícnost a nadstandartní péči.super jsou paní doktorka Farníková a paní a pan doktoři Tikalovi.(i když se najde i opak) A ordinační hodiny až do 21 h možnost objednat si granule to je super alespon ma pejsek vše zapsáno v "kartě". Dle méhé je to nejlepší veterina v MB.