MUDr. Lubomír Jahelka

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Absolutní spokojenost! Je to "starý praktik", který ví, co dělá a dělá to dobře.

Dle mého názoru:
Je problém, či mohl by nastat - řeší to, okamžitě a důsledně
Je něco, co nelze ovlivnit nebo není problém - bere s nadsázkou

Používá svérázný způsob komunikace (jak uvádí ostatní recenze), který může některé odradit, ale lékař je to profík

S panem doktorem jsem se poprvé (a doufám, že i naposledy) setkala při příjmu před operací v nemocnici v Třebíči. Jeho chování bylo otřesné. Hned v úvodu mě přivítal slovy, že kvůli mému desetiminutovému zákroku bude on mít 2 hodiny papírování. Po celou dobu se ke mně choval, jako kdybych do pěti neuměla napočítat a jako kdybych si své zdravotní problémy vymýšlela. Během vyšetření měl spoustu nemístných poznámek. Přesně kvůli takovým lékařům mám pak strach z každého vyšetření a navštěvuji je, až opravdu v krajních situacích. Lékařům se člověk svěřuje se svými problémy a má jim důvěřovat (hlavně v takovém oboru), ne se dočkat nepochopení a pohrdání. Takového doktora doporučit nemohu.

za mě .... jsem jeho pocientkou léta, byl i u porodu jednoho z mých dětí ..... jsem velmi spokojená, nyní se naprosto skvěle vylepšilo prostředí a na vyšetření se nečeká .... k mým problémům byl vždy vstřícný , vždy mi vyšel vstříc, což mohu nyní čerstvě po komplikovaném hojení operační rány z nemocnice jen potvrdit ... děkuji

Zažila jsem tohoto lékaře jenom jednou a nevěděla jsem, jestli si dělá legraci neboje to doktor"Cvach". Měl službu v nemocnici, já tam přijela s vysokými horečkami kolem 40st., a nic mně nebolelo. Zeptal se mně, jak poznám, že mám teplotu, když mi nic není, tak proč jsem paranoidní a měřím se. On prý se neměří, jak je rok dlouhý. Nevím, asi jsem nebyla ve stavu, kdy bych měla smysl pro humor, byla jem 14 dní po revizi dělohy po zamlklém potratu. Doufám, že se s ním už nesetkám.

vše ok... a rozumný

jsem s ním maximálně spokojená!!!!

Pana doktora jsem navštívila jednou, ale stačilo, za těch pár minut co mě vyšetřoval. ze mě udělal totální telátko, jako kdybych si všechny bolesti vymýšlela, jednalo se o to, že jsem měla zánět močového měchýřě, ale až takového rozsahu, kdy jsem čůrala krev a měla velké bolesti. Jenomže jak obvodní má doktorka, tak paní gynekoložka měli zrovna jako na potvoru dovolenou, tak mě bolesti donutili jít do nemocnice, kde byl právě zmiňovaný pan doktor, vůbec není k pacienkám ohleduplný a ty jeho nemístní řeči mě fakt šokovali a vůbec celej jeho přístup byl horor...

Pan doktor, je dobrý, když nemáte žádné problémy. Ale z mého 3 těhotenství udělal horor, už mě tam nikdo nikdy nedostane.

slyšela jsem o něm hodně "věci" a tak jsem nevěděla jestli se k němu mám přihlasit ..nechtělo se mi jezdit každy3 měsice do třebiče..ta ksem zustala v Mb a mužu doporučit!je upovidany ...celou prohlidku si semnou povidal...vše ok!!

Mohu jedině doporučit! Pro své pacientky dělá maximum,má o ně starost i když jsou hospitalizované. Nehledí na to zda má volno a je ochoten kdykoliv poradit i pomoci. Je ochotný a vcstřícný, i když ho pacientky doslova obtěžují doma. Takových lidí je dnes jak šafránu.
Za vaši perfektní péči vám pane doktore děkuji.