Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 35, Mohelnice
Odborný lékař dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie Jiný

Pan doktor Drlik mi, ve spolupraci se synem, vyrezali znamenko doslova za 5 minut 12 a tim predesli velkemu potencialnimu problemu. Za me velmi dobry kozni lekar, i kdyz pravdou je, ze na dlouhe hovory to uplne neni.


Ověřeny pacient

Marek
Je pravdou, že tento lékař se snaží vše vyšetřit z jisté vzdálenosti. Toto však vnímám jako nutnost. V dermatologii to rozhodně není propad lékaře, ale jeho přednost.


C
Ověřeny pacient

Pokud ordinuje ze vzdálenosti dvou metrů, tak bližší kontakt asi ani nepotřebuje. Lze diagnostikovat i bez osahávání, ale pokud jsi na to někteří pacienti potrpí, jsou i jiní lékaři, kteří tuto zálibu sdílí. Někdo asi od dermatologa očekává, že jim bradavice bude masírovat a podrobně rozebírat pod lupou, když ale letmým pohledem je evidentní, že se jedná o bradavici, proč se v tom dále rýpat, jen proto aby uchlácholil pacienta.


M

Mé osobní zkušenosti jsou jen ty nejlepší. Mně vždy vyléčil vše s čím jsem přišel. Mám spoustu známých, kteří k němu rovněž chodí a žádné stížnosti jsem nezaznamenal.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor Drlík je vynikající dermatolog,vždy s úspěchem pomohl mně i ostatním se kterými jsem mluvila o léčbě u něho.Za jeho práci mohu jen poděkovat.Kéž by takových lékařů bylo víc!


V podstatě ho ani nezajímá, co vám je. Jen píše kortikoidní mastičky , sem tam někomu něco jiného. Kortikoidy se ale dlouho užívat nesmí. Kontraindikace a možné problémy vám nevysvětlí. Asi má nějaké osobní problémy, že na léčbu nestačí..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S panem doktorem Drlíkem jsem nadmíru spokojená, mnoha případech mi pomohl a za to mu patří velké díky. Opravdu doktor na správném místě = )


B

Správné chlap a suprové odborník!!


M

hodně kvalitní lékař a odborník. Zkusil jsem více dermatologů, ale pan Drlík suveréně nejlepší a nikdy bych neměnil. Raději budu dojíždět cca 70 km než jít k někomu jinému


M

S neznámým, co se odmítl podepsat nesouhlasím, navštěvuji jeho ordinaci v Mohelnici již řadu let a jsem velmi spokojen. Pokud chcete osobní kontakt, najděte si někoho jiného, pokud chcete velmi kvalitní léčbu, běžte k panu Drlíkovi.
Měl jsem čest vyzkoušet i další dermatology a musím říct, že je pro mě daleko lepší raději dojet, než být ošetřen u nás.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti