Konzultace online • 1 200 Kč

Psychologické konzultace • 1 200 Kč

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Přijímám: dospělí

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat na mailu **************************.* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Pro kontaktování neváhejte navštívit mé webové stránky www.macholdova-psycholog.cz . Těším se.
Řešíte ve svém životě náročnou situaci kdy nevít...

Umístění: Online konzultace psychologické konzultace

Paní Mgr. Macholdová mi velmi pomohla v době, kdy jsem měl hodně těžké období. Naučil jsem se na svůj život dívat z odstupu a vidět problémy z více stran. Byla nesmírně trpělivá a empatická. Moc děkuji, je to pro mě začátek nové životní etapy.

Moc děkuji paní Macholdové za její péči. Moc mi pomohla v těžkém životním období a díky ní jsem v životě dokázala nějaké věci změnit a je mi tak mnohem lépe.