Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Byla jsem již u mnoha lékařů a mohu říct, že paní doktorka Lhotáková patří bezpochyby k těm nejlepším, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotná, vstřícná, lidská, svému oboru opravdu rozumí a dokáže vždy dobře poradit. Velmi mi pomohla, když jsem se obávala vážné nemoci a za to jsem jí nesmírně vděčná. Kéž by byli i ostatní lékaři jako ona. Děkuji Vám, paní doktorko! Michaela K.

Ano, paní doktorka je možná báječná, když o nic nejde, ale jakmile se naskytne nějaký problém, který by ji měl vykolejit, tak se chodá dost neprofesionálně - za její chování se mi dokonce omluvila docentka Havrdová v Praze.
Bohužel jsem v centru v léčení, takže se nebudu moc rozepisovat, ale paní doktorka Lhotáková by byla možná dobrá přítelkyně na kávové dýchánky, ale rozhodně nevystupuje jako profesionál. Během řady měsíců, co jsem tam v léčení jsem měla už několik příležitostí se o tom přesvědčit.
V září mě spolu s kolegyní přesvědčovali, že nemůžu mít na lék alergii, protože těmito léky se alergie léčí a já jsem za pár dní měla takový anafilaktický šok, žejsem na něj málem umřela. Hned ze začátku léčby mi zcela bezcitně řekla, že ,ůžu několik let zapomenout na těhotenství a jedním dechem dodala, že je jí jasné, že se z toho musím psychicky zroutit, ale to by nebylo dobré pro léčbu, takže kdybych cítila, že to nezvládám, tak mám přijít a nasadili bychom nějakou medikaci -řekla to ženské, které už pomalu tikají biologické hodinky jako by se nechumelilo - jen z těch keců by se člověk zhroutil. Paní doktorko, nezhroutila jsem se, protože jsem si vaše bláboly nebrala k srdci.
Její poslední výstup před několika týdny tadyani nemůžu ventilovat, protože by měv tom určitě poznala - nechci mít problémy.
Je smutné jaké jsou poměry v budějovické nemocnici

Paní Mudr: L.Lhotáková není jen báječný člověk, ale i neobyčejně výborný lékař....
Kdyby jen takových bylo víc!!!

paní doktorku znám již 15 mlet od mé první mozkové příhody a musím konstatovat, že je nejlepší neurolog jakého jsem poznala. Má velice milý a lidský přístup k pacientům, je milá umí podpořit v nejhorších situacích nemoci. Já to mohu posoudit jelikož jsem prodělala již 5 mozkových příhod a díky ˇBudějovické nemocnici a též paní MUDr. Lhotákové ještě žiju. Proto chválím.

Je to takový malý zázrak v dnešní době. Velmi milá, ochotná udělat pro pacienta maximum.

Velmi milá doktorka s příjemným vystupováním. Své práci rozumí a osobně jsem s její prací 100% spokojen.

Je smutné jaké jsou poměry v budějovické nemocnici

Kdyby jen takových bylo víc!!!