Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Boženy Němcové 54/585, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Byla jsem již u mnoha lékařů a mohu říct, že paní doktorka Lhotáková patří bezpochyby k těm nejlepším, které jsem kdy poznala. Je velmi ochotná, vstřícná, lidská, svému oboru opravdu rozumí a dokáže vždy dobře poradit. Velmi mi pomohla, když jsem se obávala vážné nemoci a za to jsem jí nesmírně vděčná. Kéž by byli i ostatní lékaři jako ona. Děkuji Vám, paní doktorko! Michaela K.


Ověřeny pacient

Ano, paní doktorka je možná báječná, když o nic nejde, ale jakmile se naskytne nějaký problém, který by ji měl vykolejit, tak se chodá dost neprofesionálně - za její chování se mi dokonce omluvila docentka Havrdová v Praze.
Bohužel jsem v centru v léčení, takže se nebudu moc rozepisovat, ale paní doktorka Lhotáková by byla možná dobrá přítelkyně na kávové dýchánky, ale rozhodně nevystupuje jako profesionál. Během řady měsíců, co jsem tam v léčení jsem měla už několik příležitostí se o tom přesvědčit.
V září mě spolu s kolegyní přesvědčovali, že nemůžu mít na lék alergii, protože těmito léky se alergie léčí a já jsem za pár dní měla takový anafilaktický šok, žejsem na něj málem umřela. Hned ze začátku léčby mi zcela bezcitně řekla, že ,ůžu několik let zapomenout na těhotenství a jedním dechem dodala, že je jí jasné, že se z toho musím psychicky zroutit, ale to by nebylo dobré pro léčbu, takže kdybych cítila, že to nezvládám, tak mám přijít a nasadili bychom nějakou medikaci -řekla to ženské, které už pomalu tikají biologické hodinky jako by se nechumelilo - jen z těch keců by se člověk zhroutil. Paní doktorko, nezhroutila jsem se, protože jsem si vaše bláboly nebrala k srdci.
Její poslední výstup před několika týdny tadyani nemůžu ventilovat, protože by měv tom určitě poznala - nechci mít problémy.
Je smutné jaké jsou poměry v budějovické nemocnici


L
Ověřeny pacient

Paní Mudr: L.Lhotáková není jen báječný člověk, ale i neobyčejně výborný lékař....
Kdyby jen takových bylo víc!!!


A

paní doktorku znám již 15 mlet od mé první mozkové příhody a musím konstatovat, že je nejlepší neurolog jakého jsem poznala. Má velice milý a lidský přístup k pacientům, je milá umí podpořit v nejhorších situacích nemoci. Já to mohu posoudit jelikož jsem prodělala již 5 mozkových příhod a díky ˇBudějovické nemocnici a též paní MUDr. Lhotákové ještě žiju. Proto chválím.


M

Je to takový malý zázrak v dnešní době. Velmi milá, ochotná udělat pro pacienta maximum.


J

Velmi milá doktorka s příjemným vystupováním. Své práci rozumí a osobně jsem s její prací 100% spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti