Ambulance pro děti a dorost
Náměstí 1, Lanžhot

moc dobra pani doktorka pomuze scim koli a vzdy cloveka vyleci

Moc dobrá paní doktorka,velmi ráda k ní chodím.

proste je nejlepsi :-}

prostě nejlepší

Nebyli jsme spokojeni, proto už k paní dr.ani nechodíme. Neustále dovolená a zástup, nebo do ordinace přijela pozdě třeba i o hodinu!! Občas i nepříjemná a neochotná.

Výborná lékařka.

MUDr. Burýšková je vynikající lékařka! Příjemná, milá, má moc dobrý přístup k dětem i rodičům, je profesionální diagnostik! K paní doktorce chodíme již několik let a vždy jsme odcházeli spokojeni, vždy nám maximálně vyšla vstříc!

Přístup této lékařky je na velmi vysoké úrovni!!! Paní doktorka je milá a vstřícná. Oceňuji i to, že i kdž jsem ji "musela" otravovat na mobilu a měla dovolenou, tak pomohla. Její přístup oceňuji!!! S léčbou jsme taky byli vždy maximálně spokojeni. Kdybych měla vybírat znovu, tak opět zvolím stejně.

Paní doktorka Burýšková je NEJLEPŠÍ! nedám na ni dopustit!!!Vyléčí a ještě je navíc velmi příjemná! Většina lékařů takoví nejsou ani z daleka!

Paní doktorka je velmi obětavý člověk a profesionál