Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorku navštěvuji již několik let, vždy velmi ochotná, vstřícná. Velmi mě pomohla při vyřízení nemoci z povolání i všech odškodnění. Zdena

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Ona je tak nepřijemnej člověk. Jak někdo s takovým chováním může pracovat s lidmi.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Dr,Libuše Adámková nejhorší lékař kterého jsem kdy potkal arogantní nepříjemná a neochotná !!!!!!!! Budu podávat stížnost na Českou lékařskou komoru.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Ať už osobní návštěva,nebo informace po telefonu,vždy nepříjemná,arogantní a vždy vás uráží.Docházím k ní s maminkou,která na tom je zdravotně opravdu špatně. Já tehdy těhotná,později po porodu a vždy mě dokázala akorát vydeptat. Maminka od ní odchází s pláčem.Trpí depresema a doktorka místo aby se chovala solidně,tak se jí díky její návštěvě stav ještě zhoršuje. Neochotná sdělit informace.Vše vám řekne jen jednou,takže se nepokoušejte ptát za půl roku znovu.Označí vás za ... nejde to sem vepsat.Dle ní jsem otravná ženská,co si vymýšlí nesmysly a jsem blbá jak kolo od trakaře a to jen proto,že jsem jednou potřebovala mamku přeobjednat,kvůli vyšetření miminka v nemocnici. Obrovsky problém.Vůbec žádná empatie,že je zdraví a život miminka v tomto případě důležitější. Druhý termín dala,ale co jsem si při tom vyslechla,bylo až k neuvěření. Po poslední návštěvě jsem se už neudržela a pohádali jsme se. Mamka se mi tam hroutila před očima a takové jednání si opravdu nikdo nezaslouží.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorka je nepříjemná, arogantní. Neustále zvýšeným hlasem navodí nepřijmou atmosféru v ordinaci, až dojde k tomu, že si splete datum. Pak zvyšuje hlas tak dlouho, až zapomenete čí jste. Hrůza, nedoporučuji.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Určitě nedoporučuji. Tady se nedočkáte profesionálního chování. Raději navštivte někoho jiného, uděláte dobré rozhodnutí.

Tato lékařka se stará v čekárně o lavičky na nichž sedí pacienti do jiné ordinace víc než o pacienty samotné.Klidně vás vyhodí,seřve..Taková lékařka nemá vůči pacientům žádné profesionální chování.

Paní doktorka velmi ochotná, milá, s profesionálním přístupem.Dovede poradit lépe než právníci.

Velice pečlivá a hodná a hlavně velmi dobrý odborník.
Pani doktorce patří veliký a upřímný dík