Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pokud hledáte aroganci, výsměch a neprofesionální přístup, jděte za panem Psotkem. Zatím má nejhorší zkušenost s doktorem. Kvůli tomu, že nestíhá, mě nenechal se v klidu svléknout, žduchal do mě a říkal, že si mám svléknout tričko za pochodu na lehátko. Nepočítám arogantní výsměch za užívané léky, typ sportu a příčinu úrazu. Návštěva netrvala ani pár minut, odbyté, návštěva zbytečná. Naštěstí mám objednaný termín i někde jinde, bohužel kvůli bolesti nebylo možné vydržet, a proto jsem šla tam, kde mě vzali nejrychleji, abych zjistila o co jde. Pokud budete mít možnost jít za jiným lékařem, udělejte to.

Umístění: Ordinace Jiný

Měsíc přetrvající bolest a vše co mi doktor řekl,že mám velká prsa( mám normální prsa) a 2 mesice mám do sebe cpát prášky a po 2 měsících na kontrolu. Za mě ztráta času!

Umístění: Ordinace Jiný

Snaha pomoci a podrobné vysvětlení problému + co s tím. Děkuju!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je úžasný - hodně pomohl mému synovi. Vše podrobně vysvětlil.
Můj syn se bojí doktorů - ale k panu doktorovi Psotkovi chodí rád

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velice arogantní, chybí pokora k pacientovi!!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Chodíme se synem, přístup úžasný, vyšetření a podrobné vysvětlení příčiny Pak vysvětlení postup léčení - jak a co s tím pak dělat

Umístění: Ordinace odeslání chirurgem, problém s achilovkou

Pana doktora doporučuju na 110%. První doktor, který mi popsal co mi je, jak se to stalo a jak léčit. Šel do hloubky, vyptával se na věci okolo, aby došel k tomu, proč daný zdrav. problém mám. Jako zůstala jsem s pusou otevřenou, k jeho přístupu. I to, jak léčbu doporučit, nikoli nařídil. Za mě už NIKDY ŽÁDNÝ JINÝ ORTOPÉD, POUZE MUDR. PSOTKA.