Padělky I. 3645, Zlín

Umístění: jiné místo Otevřená rána prstu

Na pana doktora Mrňu jsem natrefila ve Vinohradské nemocnici, kde mi luxusně zašil prst s řeznou ránou na x stehů se zaříznutím do kloubního pouzdra. Prst se krásně zahojil a moc mě potěšil osobní přístup pana doktora. Jen když jsem děkovala, přišlo mi, že jsem asi jediná ve vesmíru, kdo doktorům děkuje za jejich práci :).
Rozhodně doporučuji.

Jsem velmi spokojena s přístupem pana doktora, výsledek operace sice zatím nemohu příliš posoudit (je třeba déle počkat), ale velmi si cením osobního přístupu. Před zákrokem mě profesionálně seznámil s možnými riziky a i přes mou hysterii zachoval chladnou hlavu a výborně se o mě postaral. Určitě doporučuji! :-) A díky moc sestřičkám, které jsou příjemně empatické :-)

Mudr Mrňa mi odstraňoval 5 znamének v obličeji, navíc v době, kdy mi bylo asi 13 let a má kožní lékařka to nedoporučovala - že mi zůstanou hrozné jizvy.
Riskla jsem to a jsem dodnes naprosto spokojená, jizvy pokud jsou tak miniaturní.
Proti - občasná náladovost.
Ale přesto bych doporučila.

Já i můj 10tiletý syn jsme byli u pana doktora na znaménka a plná spokojenost! Já jsem po skvrně cca 2x2 cm téměř bez jizvy, syn se zbavil vystouplého znaménka na krku s tím, že to nebolelo a navíc si bezvadně pokecal (ačkoli měl před zákrokem obrovský strach). Tudíž po profesní stránce i co do přístupu můžu jen pochválit.

Úžasný lékař, velmi šikovný chirurg, pohodový, empatický, příjemný. Byl jsem u něho já i dva moji známý na operaci ruky - karpální tunel - od té doby jsme absolutně bez potíží. Jen tam trochu chybí jeho bývalá sestřička Janička, ta byla pořád jak sluníčko.

Doporučuji,byla jsem u něho s dcerou na vyřezání znamínka a zákrok byl proveden perfekně.Dnes nemá po zákroku ani viditelnou jizvičku, což se u některých jiných lékařů hned tak nestává.Pokud bych v budoucnu potřebovala podobný zákrok, určitě se na něj znovu ráda obrátím.