Libor Halla, ortoped Kuřim

MUDr. Libor Halla

Ortoped Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Blanenská 982, Kuřim
Ortopedie a traumatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie Jiný

Pan doktor je arogantní, působí jak kdyby nechtěl pomoci, jak kdyby ho práce a lidé otravovali. Neschopný empatie, žádná chuť léčit, pomoct, naslouchat - takový by lékař prostě být neměl. Bohužel po několika návštěvách nevěřím ani v jeho profesní kvalitu.
Člověk ho musí až přemlouvat k vyšetření a k tomu, aby ho vůbec poslal na RTG, sono a dokončil vyšetření.
Nemohu ho doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie Jiný

Připravte se na svojské, až arogantní chování. Dcera s prokázaným s onemocněním kolene, které ji diagniostikoval potřebovala pro školu omluvenku od lékaře (vnitřní řád školy) a on ji bez dalšího vysvětlení velmi hrubě odbyl, že od toho není placený. Pak až pomohla sestra, která ji vysvětlilla, že si pro potvrzení musí za svým obvodním lékařem. Takže jako odborný lékař asi ano, ale připravte se na hrubé a neurvalé chování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie Vytočená levá noha

Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Syn melnid narození metatarzi, v porodnici nám ukázali, jak cvičit, ale pan doktor neměl nejmenší zájem nožičky zkontrolovat, vždy jsem se musela připomenout a nohy kontrolovala sestra. vrchol byla naše poslední návštěva, kdy jsem jej žádala o vyšetření a nasledne odeslání na rehabilitace, pan doktor byl velice arogantní, vysmíval se mi, udělal ze mě nezodpovědnou matku, nakonec nás odeslal do dětské nemocnice s podezřením na akutní zánět kostní dřeně, odcházela jsem s pláčem z přístupu a diagnózy. Tam na nás koukali, proč nám dal pan doktor takovou diagnózu, že miminko tomu vůbec neodpovídá a že si vytočenou nožičku pohybem spravi sám a pro nás klid můžeme na rehabilitace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Vstřícný odborník ve své profesi. Pro velké bolesti kolena, jsem navštvívila ordinaci pana doktora Hally. Pan doktor mě vyslechl a následně i vyšetřil.Provedl pro jistotu punkci, dal mi injekci proti bolesti a odeslal na ultrazvuk + LTV. Bohužel objednací doba na rehabilitaci byla 3 týdny, tak jsem znovu navštívila pana doktora se žádostí o napsání poukazu na ortézu, abych mohla trochu chodit. Pan doktor i když bylo pár minut před ukončením páteční ordinační doby a já nebyla objednaná, se mi ochotně věnoval. Dokonce vyhledával v katalogu firem vhodnou ortézu pro moje koleno. Výhodou ordinace pana doktora je i objednání na čas, který je maximální ze strany ordinace dodržován.Jedounková


K
Ověřeny pacient

NEDOPORUCUJI! Navštívila jsem pana Hallu kvůli bolestem zad s podezřením na skoliozu. Když jsem panu doktorovi sdělila svůj názor, tak se mi vysmál a sdělil mi, že skoliozu rozhodně nemám. Poté mi řekl ať si zajdu na rentgen, jestli chci, ale že záda mám v pořádku. Během prohlídky se doktor Halla choval velice arogantně až sprostě (nechutné poznámky a vystupování). Víckrát bych ho už nenavštívila a nedoporučovala bych to ani těm, kteří by tak chtěli učinit. Přestoupila jsem k jinému ortopedovi, jehož přístup byl výrazně odlišný - profesiónální a zároven lidský. Byla mi zjištěna skolioza a doporučena rehabilitace pod vedením ortopeda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

Před rokem problémy s kolenem (při rotacich píchavé bolesti jako by se chtělo prolomit),bylo mi řečeno že se nemám vytáčet! Po vyšetření a rentgenu nic nezjištěno, jenom napsáno Gonalgia 1.dx. Dop.obklady,rehab.a prášky.Problémy částečně ustoupily,ale po dobrání prášků se vrátily.Navštívil jsem jiného ortopeda,dnes mám tři měsíce po operaci a problémy a bolesti pryč ! Byl prasklý vnitřní meniskus a úlomek v koleni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Působí dojmem profesionála,jsem spokojena ,jen by mohl být trošku příjemnější.Můj problém byl vyřešen.Děkuji.


.
Ověřeny pacient

Velmi dobrý ortopéd. Dokáže poradit, vyléčit a nic pouze neslibuje. Objednací doba na Brno krátká, v akutním případě v podstatě žádná. Myslím, že důležité je si neplést ortopeda s psychologem!


P
Ověřeny pacient

Arogantní. Pokoušel se ve mě vzbuzovat pocit, že si své problém vymýšlím. Prášky (velmi silné) které mi nasadil mi způsobily další potíže, takže jsem se raději zase rychle vysadil. Rozhodně nedoporučuji.Ale možná, že někomu někdy pomohl....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Pan doktor je skělý odborník. V akutním stavu, je možné přijít téměř okamžitě. Dobře mi poradil kam, a za kým jít na operaci kolene.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti