Blanenská 982, Kuřim
Ortopedie a traumatologie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie a traumatologie Vytočená levá noha

Pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Syn melnid narození metatarzi, v porodnici nám ukázali, jak cvičit, ale pan doktor neměl nejmenší zájem nožičky zkontrolovat, vždy jsem se musela připomenout a nohy kontrolovala sestra. vrchol byla naše poslední návštěva, kdy jsem jej žádala o vyšetření a nasledne odeslání na rehabilitace, pan doktor byl velice arogantní, vysmíval se mi, udělal ze mě nezodpovědnou matku, nakonec nás odeslal do dětské nemocnice s podezřením na akutní zánět kostní dřeně, odcházela jsem s pláčem z přístupu a diagnózy. Tam na nás koukali, proč nám dal pan doktor takovou diagnózu, že miminko tomu vůbec neodpovídá a že si vytočenou nožičku pohybem spravi sám a pro nás klid můžeme na rehabilitace.

Vstřícný odborník ve své profesi. Pro velké bolesti kolena, jsem navštvívila ordinaci pana doktora Hally. Pan doktor mě vyslechl a následně i vyšetřil.Provedl pro jistotu punkci, dal mi injekci proti bolesti a odeslal na ultrazvuk + LTV. Bohužel objednací doba na rehabilitaci byla 3 týdny, tak jsem znovu navštívila pana doktora se žádostí o napsání poukazu na ortézu, abych mohla trochu chodit. Pan doktor i když bylo pár minut před ukončením páteční ordinační doby a já nebyla objednaná, se mi ochotně věnoval. Dokonce vyhledával v katalogu firem vhodnou ortézu pro moje koleno. Výhodou ordinace pana doktora je i objednání na čas, který je maximální ze strany ordinace dodržován.Jedounková

NEDOPORUCUJI! Navštívila jsem pana Hallu kvůli bolestem zad s podezřením na skoliozu. Když jsem panu doktorovi sdělila svůj názor, tak se mi vysmál a sdělil mi, že skoliozu rozhodně nemám. Poté mi řekl ať si zajdu na rentgen, jestli chci, ale že záda mám v pořádku. Během prohlídky se doktor Halla choval velice arogantně až sprostě (nechutné poznámky a vystupování). Víckrát bych ho už nenavštívila a nedoporučovala bych to ani těm, kteří by tak chtěli učinit. Přestoupila jsem k jinému ortopedovi, jehož přístup byl výrazně odlišný - profesiónální a zároven lidský. Byla mi zjištěna skolioza a doporučena rehabilitace pod vedením ortopeda.

C

Před rokem problémy s kolenem (při rotacich píchavé bolesti jako by se chtělo prolomit),bylo mi řečeno že se nemám vytáčet! Po vyšetření a rentgenu nic nezjištěno, jenom napsáno Gonalgia 1.dx. Dop.obklady,rehab.a prášky.Problémy částečně ustoupily,ale po dobrání prášků se vrátily.Navštívil jsem jiného ortopeda,dnes mám tři měsíce po operaci a problémy a bolesti pryč ! Byl prasklý vnitřní meniskus a úlomek v koleni.

Působí dojmem profesionála,jsem spokojena ,jen by mohl být trošku příjemnější.Můj problém byl vyřešen.Děkuji.

Velmi dobrý ortopéd. Dokáže poradit, vyléčit a nic pouze neslibuje. Objednací doba na Brno krátká, v akutním případě v podstatě žádná. Myslím, že důležité je si neplést ortopeda s psychologem!

Arogantní. Pokoušel se ve mě vzbuzovat pocit, že si své problém vymýšlím. Prášky (velmi silné) které mi nasadil mi způsobily další potíže, takže jsem se raději zase rychle vysadil. Rozhodně nedoporučuji.Ale možná, že někomu někdy pomohl....

Pan doktor je skělý odborník. V akutním stavu, je možné přijít téměř okamžitě. Dobře mi poradil kam, a za kým jít na operaci kolene.

F

Velmi slabý doktor, který zdědil ordinaci po vynikajícím dr. Mrakavovi. Posílal mne od čerta k ďáblu, hlavně aby se mě zbavil. Namluvil mi, že mám dnu nebo rakovinu měkkých tkání. Byl to Sudeckův syndrom. Užil jsem si své a navíc jsem 5 let strávil prakticky mimo aktivní život. U Sv. Anny jsou rozhodně lepší borci, byť třeba velice mladí. I můj neurolog to poznal na první pohled a není to jeho obor. Obávám se, že doktor Halla je nevzdělaný a vůbec na sobě nepracuje.

Mě teda pan doktor dost zklamal, mám zánět okostice na patě a pan doktor mi diagnostikoval ostruhu a bez rtg mě poslal na ozařování, po kterém to bolelo ještě víc. Tak mi to bylo divný, říkal pak, že mě pošle na další ozařování..už jsem nešla, chtěla bych mít jednou ještě děti. Navíc jsem se ho taky dost bála, nebudil ve mě moc důvěru. Na moje vyškemrání mě poslal teda na rtg, kde se zjistilo, že samozřejmě ostruhu nemám..:-/ takže ozařování proběhlo naprosto zbytečně a bez užitku. Šla jsem k jinému lékaři, ten mi udělal ultrazvuk, kde zjistil, že mám ten zánět a okamžitě doporučil šetrnější léčbu.. Ozařování až v krajním případě. Takže nedoporučuji!