Sam.ord. lékaře spec. - gastroenterol.
Dělnická 219, Ústí nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Co se odbornosti týče těžko posuzovat, ale z přístupu k pacientovi jsem byl zklamán. Při gastroskopickém vyšetření téměř sadistický přístup včetně sester. Navíc při požádání o alespoň lokální znecitlivění jsem byl odmítnut.

Výborný lékař,nemohu si na jeho péči stěžovat jako jediný zjistil co mi je a předepsal odpovídající léčbu,jen díky němu jsem ještě tu!!!
A nesouhlasím že by se nám pacientům málo věnoval-naopak!

Z delší osobní zkušenosti nedoporučuji. Nevím jestli je to styl doktora Gabalce, či zda se jedná o nařízení od vedení nemocnice, ale přístup k pacientům je dosti chladný. Jede to tam doslova jak na bězícím páse. Dobrý den, jak se cítíte (to nikoho stejně nezajímá), tak se na to podíváme... vyšetření ... tady máte papír, vyzvedněte si léky, co vám je si přečtěte ve zprávě. Další prosím. Žádné delší povídání, vysvětlení, lidský přístup. Za déle než rok! žádný pokrok v léčbě nemoci. Hezké je např. si přečíst tiskovou zprávu z ledna 2012, kde se oddělení chlubí, že jsou druzí v Pardubickém kraji (po Pardubicích) v počtu ošetřených pacientů (http://www.ou-nem.cz/news/gastro.pdf). Ano, ale za jakou cenu...

super lékař

Je to poctivý a pracovitý lékař.

Dobrý lékař. Ví co dělá. Slušný člověk.