Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem
LauRa s.r.o , Mudr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace

T. G. Masaryka 833, Česká Skalice
Privátní ordinace rehabilitace

E. Beneše 191, Jaroměř
LauRa s.r.o. , MUDr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Byl jsem velice nespokojen. Když mě bolí záda, potřebuji rychlou pomoc a ne objednat za 3 týdny. Po těch třech týdnech pouze zběžná prohlídka zad, nicneříkající hodnocení, žádná odborná pomoc, jenom injekce za 20korun - k ničemu- a recept na rehabilitaci do jejího zařízení - také s čekací dobou 3 týdny a k ničemu.
Potom se mi už paní doktorka odmítla věnovat, prý to lépe neumí ? Více už nikdy !

Přístup paní doktorky k pacientovi se mi vůbec nelíbí, připadala jsem si jako bych ji obtěžovala. Přitom vůbec nepočítám dlouhou objednací dobu. Když už nastal den D, kdy mne měla vyšetřit, tak jsem čekala více než hodinu, přestože jsem měla daný termín a v ordinaci nikdo nebyl. Nemluvím už vůbec o rehabilitaci, kde jsem čekala poprvé 80 min a pak ještě dalších 10 min, naž se napustila velká vana. Když jsem to okomentovala, bylo mi řečeno, že jsem to měla hned nahlásit - nač potom dostává pokyny na papíru ? -. Další den jsem po 40 min. strávených v čekárně rehabilitaci úplně vzdala a odešla domů. Už nikdy! Myslím, že jinde by byl přístup k pacientovi jistě lepší.

Většinou taková hodnocení nepíši, s každým se snažím domluvit, v případě paní doktorky udělám čestnou vyjímku. Poté, co mi vyčinila za moji opovážlivost obtěžovat ji na jejím mobilu (jediné číslo, které jsem na ní našel veřejně na internetu) mi sdělila, že se se mnou nemá o čem bavit – rehabilitaci předepsanou od jiného lékaře prý se mnou vyřeší sestra a o objednání se k ní bez doporučení se nehodlá vůbec bavit. Načež mi sdělila jiné telefonní číslo a s arogancí se slovy, že ji zdržuji ukončila hovor. Se sestřičkou nebyla dohoda o mnoho lepší, takže jsem se rozhodl, že služeb paní doktorky ani její soukromé rehabilitace nevyužiji, i kdybych měl poukaz raději zahodit. Paní doktorko, vždyť bez pacientů, kteří Vás jak je vidno obtěžují, by jste přece nemohla tak dobře prosperovat – ne?!

Nikdy více.
Arogance, nadřazenost a přetvářka.

Velice sympatická, svědomitá lékařka, která nic nezanedbá, poctivě se věnuje pacientovi. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem se nikde jinde s takovým přístupem nesetkal.

Velmi milá, ochotná paní doktorka. První, která mi s bolavými zády začala dělat něco smysluplného, co opravdu pomáhá.