MUDr. Liběna Holíková

T. G. Masaryka 833, Česká Skalice

LauRa s.r.o. , MUDr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace
E. Beneše 191, Jaroměř

Umístění: LauRa s.r.o. , MUDr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace Jiný

Tak sem už nikdy. Po roce si mě paní doktorka objednala na kontrolu, při které nezvedla oči od počítače, vůbec mě neposlouchala, ale sepsala (nevím na základě čeho) douhou zprávu.
Sestry se opravdu nepředřou. Dozvíte se spoustu věcí z jejich soukromého života o které nestojíte (lidově řečeno po celou dobu nezavřou ústa a jen mezi sebou klábosí), masáž naprosté minimum (jen takové polechtání) a pak vás hodí na nějaký přístroj (v mém případě elektrika), který naprosto nepomáhá.
Za mně ztráta času.

Umístění: LauRa s.r.o , Mudr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace Jiný

Běžně své názory nikde nepíši, ale tady opravdu musím. Velmi neprofesionální přístup. U rehabilitační sestry vůbec žádný zájem. Máte pocit, že obtěžujete. Neustále se sestry pomlouvají navzájem. Mluví se sebou během masáže a Vy je vůbec nezajímáte. Když to bylo při první rehabilitaci, tak si člověk pomyslí, no dobře, jsou na sebe naštvané. Ale při druhé a třetí, vůbec žádný zájem o Vás jako pacienta a jen posloucháte pomlouvání. No to bylo opravdu velmi velmi neprofesionální. Dále mi paní doktorka předepsala masáže a elektriku. Elektriku jsem měla stále a masáže téměř žádné. A nebudu psát o tom, když jsem poprosila sestru, že mě po té elektrice je ještě hůř, tak mě odbila, že to mám napsané a vůbec se o tom se mnou nebude bavit. Takže z 10 návštěv, jsem absolvovala 3 návštěvy a víc mě tam nikdo neuvidí.

Umístění: Privátní ordinace rehabilitace Jiný

Velmi neprofesionální přístup, neosobní jednání s nedostatkem empatie vůči pacientovi. Před lety mě kvůli jejím problémům s mou pojišťovnou odmítla léčit, tudíž jsem využila jiné odborné pomoci, a když jsem se k ní chtěla vrátit, dala mi najevo, že jsem potížista, který zřejmě nebude spokojen nikde. Aniž by mne prohlédla, tak si opsala pouze své staré diagnózy s ukončením, že se při své polední pauze nechce vytočit. Podotýkám, že mě o celou mou pauzu připravila, hodinu jsem čekala než mě vzala, byť jsem byla objednaná. Nikdy více, takového doktora nebrat, jsem velmi nespokojená.

Byl jsem velice nespokojen. Když mě bolí záda, potřebuji rychlou pomoc a ne objednat za 3 týdny. Po těch třech týdnech pouze zběžná prohlídka zad, nicneříkající hodnocení, žádná odborná pomoc, jenom injekce za 20korun - k ničemu- a recept na rehabilitaci do jejího zařízení - také s čekací dobou 3 týdny a k ničemu.
Potom se mi už paní doktorka odmítla věnovat, prý to lépe neumí ? Více už nikdy !

Přístup paní doktorky k pacientovi se mi vůbec nelíbí, připadala jsem si jako bych ji obtěžovala. Přitom vůbec nepočítám dlouhou objednací dobu. Když už nastal den D, kdy mne měla vyšetřit, tak jsem čekala více než hodinu, přestože jsem měla daný termín a v ordinaci nikdo nebyl. Nemluvím už vůbec o rehabilitaci, kde jsem čekala poprvé 80 min a pak ještě dalších 10 min, naž se napustila velká vana. Když jsem to okomentovala, bylo mi řečeno, že jsem to měla hned nahlásit - nač potom dostává pokyny na papíru ? -. Další den jsem po 40 min. strávených v čekárně rehabilitaci úplně vzdala a odešla domů. Už nikdy! Myslím, že jinde by byl přístup k pacientovi jistě lepší.

Většinou taková hodnocení nepíši, s každým se snažím domluvit, v případě paní doktorky udělám čestnou vyjímku. Poté, co mi vyčinila za moji opovážlivost obtěžovat ji na jejím mobilu (jediné číslo, které jsem na ní našel veřejně na internetu) mi sdělila, že se se mnou nemá o čem bavit – rehabilitaci předepsanou od jiného lékaře prý se mnou vyřeší sestra a o objednání se k ní bez doporučení se nehodlá vůbec bavit. Načež mi sdělila jiné telefonní číslo a s arogancí se slovy, že ji zdržuji ukončila hovor. Se sestřičkou nebyla dohoda o mnoho lepší, takže jsem se rozhodl, že služeb paní doktorky ani její soukromé rehabilitace nevyužiji, i kdybych měl poukaz raději zahodit. Paní doktorko, vždyť bez pacientů, kteří Vás jak je vidno obtěžují, by jste přece nemohla tak dobře prosperovat – ne?!

Nikdy více.
Arogance, nadřazenost a přetvářka.

Velice sympatická, svědomitá lékařka, která nic nezanedbá, poctivě se věnuje pacientovi. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem se nikde jinde s takovým přístupem nesetkal.

Velmi milá, ochotná paní doktorka. První, která mi s bolavými zády začala dělat něco smysluplného, co opravdu pomáhá.