Kardinála Berana 967/8, Plzeň

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Souhlasím s Doris, co se týče pravděpodobné motivace pana Grejcara. Byli jsem u tohoto veterináře s kocourem, který měl průjem, méně jedl, celkově nebyl v náladě. Pan veterinář kocourovi dával minimální šanci na přežití, šlo prý o jakousi zákeřnou a celkem vzácnou nemoc, ale na každé návštěvě si naúčtoval alespoň 1500 a doporučoval co nejlepší testy, doplňky stravy (kdy bral jako hotovou věc, že nabízené produkty koupíme) atd. Kocoura při odběru krve rovnou pasoval do svěrací kazajky, kterou vystresovaný kocour samozřejmě "označkoval". Zezačátku nám pan veterinář přišel příjemný, dokázal o problémech mluvit dlouhé minuty a vypadalo to, že své práci rozumí. Mluvil o tom tak přesvědčivě, až jsem si mysleli, že o kocoura opravdu přijdeme. Potom se nám začaly zdát podezřelé sumy a také zmíněné automatické vnucování naprostých zbytečností (pokud vidím studenty, snažím se snad přizpůsobovat jejich možnostem?) a rozhodli jsme se, že chvíli počkáme a necháme kocoura pár dní v klidu, bez pana Grejcara. A od té doby si všichni žijeme šťastně a chodíme k jinému veterináři, u kterého je více vidět láska ke zvířatům, než k penězům. Smrtelná nemoc se asi vytratila a to i bez drahých léků. Přeji panu veterináři, ať dělá svou práci z lásky ke zvířatům a případným návštěvníkům, ať nemusí zažívat to, co my.

Máme kočičku britskou whiskas, pana doktora máme v ulici. Tento fakt a jeho příznivá ordinační doba (pro pracující ideální) byli našimi hlavními motivy ho na zkoušku navštívit. Hned po první návštěvě a jeho přístupu k naší Elis nám však bylo jasné, že má o zvířátka zájem a že bude naším doktorem i nadále. Vždycky nám bez řečí odpověděl na všechny otázky, které jsme s přítelkyní měli (i když se mu občas možná zdáli zbytečné až přehnané). Můžeme jen doporučit

Dle mých zkušeností lékař, co svou práci dělá hlavně pro peníze. Místo aby nám odborně poradil a zajímal se o vše, nabídl nám snad tu nejdražší verzi léčby, což by problém nebyl, kdyby byla úspěšná. Bohužel jeho "odborná" léčba vedla k úmrtí našeho zvířecího miláčka, což se nemuselo stát, kdyby nám podal základní informace, které jsme si později dohledali lehce na internetu... Vrchol byl, když úmrtí okomentoval slovy "To se někdy stává", což nás jako majitele utvrdilo v tom, že tuto veterinární ordinaci nedoporučujeme...