Ordinace gynekologa
Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště

Jsem u pane doktorovi chodim uz 7roku.jsem velmi spokojena.on je hodny a spolehlivy.Jsem cizinka a on semnou zachoval uplne normalny.mam uz zdraveho krasneho 2syna diky pane doktoru.Na prvny tehotenstvi sem nemnela zdravotny pojisteni,mnela sem dost problem.on se chapal a me vysetril,zaplatila sem hotovosti.nechtel moc penize za par korunu me vysetril.Jsem byla rada protze manzel nemnel prace a ja sem byla studentka.skoro sme nemneli penize.ted uz vse dobry.a Pane doktorovi strasny moc dekuji.vas pacent Mongolka......

Pan doktor byl můj první lékař, a když jsem měla nějaké potíže, zjednodušoval je. Jelikož jsem mu věřila a i já už jsem si připadala že jen otravuji a že opravdu to nic není, opak byl pravdou. Dnes velmi lituji že jsem nevyhledala jiného lékaře pro konzultaci, asi bych dnes tak nedopadla. Pokud nemá člověk problém je fajn, ale když je, připadáte si jako přítěž. Raz dva se vším hotový. Když jsem přešla k jinému lékaři, nestíhala jsem se divit, vše se začalo řešit rychle a opravdu mám pocit že lékaři jde o pacienta. Pokud je opravdu problém a přetrvává, neváhejte najít specialistu.

Pan doktor byl můj první gynekolog a chodila jsem k němu 4 roky. Stěžovat si nemůžu, ale chválit taky moc nebudu. Pan doktor byl příjemný, ale při mých problémech mi nedokázal říct, co mi vlastně je. Moje nová lékařka všechno poznala po prvním vyšetření. Jsem ráda, že už neztrácím čas v plné čekárně, kde nefunguje objednávání.

Jedním slovem nadstandard! Jsem maximálně spokojená. Chodík k němu od 15 ti let, vždy dělal tak, aby pro mě, jako dospívající dívku bylo vše jak má být, Od výběru antikoncepce po cokoliv jiného.V době, kdy jsem chtěla otěhotnět byl moc milý, starostlivý, snaživý. Ke všemu přistupoval s velkou pozorností. V těhotenství hodně citlivý, chápavý, staral se krásně nejen o můj stav, ale i o stav mého dítěte, před porodem poradil, pomohl. Na mou prosbu ochotně zařídil péči v nemocnici. Díky němu jsem se na porod těšila a ničeho se nebála, i když jsem měla komplikované těhotenství. Po porodu jsem měla další velké komplikace a veliký strach a s jemností a citlivostí, jakou ke mě přistupoval nemůžu snad říct ani křivého slova! Nikdy mi nedoporučil nic, co by ublížilo mě nebo v době kojení mému dítěti. Jsem maximálně spokojená a jsem moc ráda, že je pan doktor Rotter tolik pozorný!

Co se bavím s kamarádkami, tak jim gynekologové vůbec neberou krev na jaterní testy, což je podle mě důležité při užívání antikoncepce. Pan Dr. Rotter mi každý rok bere krev na testy, takže má u mě velké plus. I celkově jsem spokojená.

já jsem u pana doktora už 5 let, problém jsem nikdy s panem doktorem neměla, co mě ale pokaždé je nepříjemné je že na prášky se musí chodit až k panu doktorovy a tak musela počítat s tou velkou řadou, teď ale pobývám v cizině a je mi líto že pana doktora nemohu nijak kontaktovat vím o telefoním čísle ale než bych se dovolala stálo by mě to majland ... chtělo by to e mail :) přece jen internet je tu všude a zadarmo tak pokud si to pane doktore čtete uvažujte prosím nad tím děkuji

Přistěhovala jsem se před pár léty do hradiště a začala chodit k tomuto lékaři.Je velmi citlivý,chápavý a na všechny otázky rád odpoví a dobře poradí Všem ho vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem spokojena,jen mi vadí přístup sestry.Přestěhovala jsem se,doporučila mi ho maminka přítele.Sestra mě nechtěla přijmout,s tím,že mají hodně studentek,jelikož jsem přišla s akutním problémem,tak si mě dr.ponechal v péči.A taková malá perlička,která mě nutí hledat jiného gynekologa-volala jsem jen na výsledky stěrů a sestra mi oznámila,že mi to neřekne(mohla jsem zešílet,vypadalo to dost mizerně),protože mají přece těhotné.Takže nemůžu objektivně hodnotit,vše souvisí se vším...bohužel

K panu doktorovi chodím již delší dobu a jsem spokojena.

S panem doktorem jsem velmi spokojena.