Leopold Rotter, gynekolog Uherské Hradiště

Leopold Rotter

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
T
Ověřeny pacient

Jsem u pane doktorovi chodim uz 7roku.jsem velmi spokojena.on je hodny a spolehlivy.Jsem cizinka a on semnou zachoval uplne normalny.mam uz zdraveho krasneho 2syna diky pane doktoru.Na prvny tehotenstvi sem nemnela zdravotny pojisteni,mnela sem dost problem.on se chapal a me vysetril,zaplatila sem hotovosti.nechtel moc penize za par korunu me vysetril.Jsem byla rada protze manzel nemnel prace a ja sem byla studentka.skoro sme nemneli penize.ted uz vse dobry.a Pane doktorovi strasny moc dekuji.vas pacent Mongolka......


P
Ověřeny pacient

Pan doktor byl můj první lékař, a když jsem měla nějaké potíže, zjednodušoval je. Jelikož jsem mu věřila a i já už jsem si připadala že jen otravuji a že opravdu to nic není, opak byl pravdou. Dnes velmi lituji že jsem nevyhledala jiného lékaře pro konzultaci, asi bych dnes tak nedopadla. Pokud nemá člověk problém je fajn, ale když je, připadáte si jako přítěž. Raz dva se vším hotový. Když jsem přešla k jinému lékaři, nestíhala jsem se divit, vše se začalo řešit rychle a opravdu mám pocit že lékaři jde o pacienta. Pokud je opravdu problém a přetrvává, neváhejte najít specialistu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pan doktor byl můj první gynekolog a chodila jsem k němu 4 roky. Stěžovat si nemůžu, ale chválit taky moc nebudu. Pan doktor byl příjemný, ale při mých problémech mi nedokázal říct, co mi vlastně je. Moje nová lékařka všechno poznala po prvním vyšetření. Jsem ráda, že už neztrácím čas v plné čekárně, kde nefunguje objednávání.


M
Ověřeny pacient

Jedním slovem nadstandard! Jsem maximálně spokojená. Chodík k němu od 15 ti let, vždy dělal tak, aby pro mě, jako dospívající dívku bylo vše jak má být, Od výběru antikoncepce po cokoliv jiného.V době, kdy jsem chtěla otěhotnět byl moc milý, starostlivý, snaživý. Ke všemu přistupoval s velkou pozorností. V těhotenství hodně citlivý, chápavý, staral se krásně nejen o můj stav, ale i o stav mého dítěte, před porodem poradil, pomohl. Na mou prosbu ochotně zařídil péči v nemocnici. Díky němu jsem se na porod těšila a ničeho se nebála, i když jsem měla komplikované těhotenství. Po porodu jsem měla další velké komplikace a veliký strach a s jemností a citlivostí, jakou ke mě přistupoval nemůžu snad říct ani křivého slova! Nikdy mi nedoporučil nic, co by ublížilo mě nebo v době kojení mému dítěti. Jsem maximálně spokojená a jsem moc ráda, že je pan doktor Rotter tolik pozorný!


Ověřeny pacient

Co se bavím s kamarádkami, tak jim gynekologové vůbec neberou krev na jaterní testy, což je podle mě důležité při užívání antikoncepce. Pan Dr. Rotter mi každý rok bere krev na testy, takže má u mě velké plus. I celkově jsem spokojená.


já jsem u pana doktora už 5 let, problém jsem nikdy s panem doktorem neměla, co mě ale pokaždé je nepříjemné je že na prášky se musí chodit až k panu doktorovy a tak musela počítat s tou velkou řadou, teď ale pobývám v cizině a je mi líto že pana doktora nemohu nijak kontaktovat vím o telefoním čísle ale než bych se dovolala stálo by mě to majland ... chtělo by to e mail :) přece jen internet je tu všude a zadarmo tak pokud si to pane doktore čtete uvažujte prosím nad tím děkuji


Přistěhovala jsem se před pár léty do hradiště a začala chodit k tomuto lékaři.Je velmi citlivý,chápavý a na všechny otázky rád odpoví a dobře poradí Všem ho vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem spokojena,jen mi vadí přístup sestry.Přestěhovala jsem se,doporučila mi ho maminka přítele.Sestra mě nechtěla přijmout,s tím,že mají hodně studentek,jelikož jsem přišla s akutním problémem,tak si mě dr.ponechal v péči.A taková malá perlička,která mě nutí hledat jiného gynekologa-volala jsem jen na výsledky stěrů a sestra mi oznámila,že mi to neřekne(mohla jsem zešílet,vypadalo to dost mizerně),protože mají přece těhotné.Takže nemůžu objektivně hodnotit,vše souvisí se vším...bohuželK panu doktorovi chodím již delší dobu a jsem spokojena.


S panem doktorem jsem velmi spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti