Adresa

Frýdlant
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

S
Ověřeny pacient

Jsem dlouhodobá pacientka paní MUDr.Lenky Strnadové,která si velice vážím nejenom jako špičkovové lékařky ale také výborného člověka.Byla jsem hospitalizována ve třech psychiatrických ústavech a setkala se s mnoha psychiatry,kteří nejenom mě ale i ostatní pacienty brali spíše jako kus chodící po chodbách a kouřící v kuřárně.Proto děkuji Bohu za špičkové odborníky ve svém oboru jako je právě paní doktorka Strnadová.Její obětavý přístup a porozumění pancientům je skutečně úžasný.Jsem přesvědčena,že pro paní doktorku a nesmím opomenout také bezvadnou sestřičku tato činnost není jenom velmi vyčerpávající práce ale hlavně posláním.Škoda jen,že takovýchto lékařů není více.


Je to nejlepší doktorka,kterou jsem za svůj již poměrně dlouhý život potkala.Ona léčí nejen léky,ale i svým ryzím přístupem k lidem.Rozumí své profesi.Mojí mamince prodlužuje život a zkvalitňuje strastiplné stáří,jak je to jen možné. Spolu s příjemnou a usměvavou sestřičkou vytváří pro každého pacienta kvalitní péči.Vděčně za každé setkání s paní Mudr Strnadovou,ji vřele doporučuji každému,kdo potřebuje zahojit duši.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá na lehčí druhy duševních nemocí. Syn se léčil u paní doktorky se závažnějším onemocněním. Stav se nelepšil. Přešli jsme k jinému lékaři,změnil léky a zdravotní stav syna se zlepšil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Super záchrana života co víc dodat díky


K

K paní doktorce chodím už několik let. Má vynikající přístup k pacientovi, je velice milá a dokáže porozumět a pomoct. Vřele doporučuji.


J

Doporučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti