Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jsem dlouhodobá pacientka paní MUDr.Lenky Strnadové,která si velice vážím nejenom jako špičkovové lékařky ale také výborného člověka.Byla jsem hospitalizována ve třech psychiatrických ústavech a setkala se s mnoha psychiatry,kteří nejenom mě ale i ostatní pacienty brali spíše jako kus chodící po chodbách a kouřící v kuřárně.Proto děkuji Bohu za špičkové odborníky ve svém oboru jako je právě paní doktorka Strnadová.Její obětavý přístup a porozumění pancientům je skutečně úžasný.Jsem přesvědčena,že pro paní doktorku a nesmím opomenout také bezvadnou sestřičku tato činnost není jenom velmi vyčerpávající práce ale hlavně posláním.Škoda jen,že takovýchto lékařů není více.

Je to nejlepší doktorka,kterou jsem za svůj již poměrně dlouhý život potkala.Ona léčí nejen léky,ale i svým ryzím přístupem k lidem.Rozumí své profesi.Mojí mamince prodlužuje život a zkvalitňuje strastiplné stáří,jak je to jen možné. Spolu s příjemnou a usměvavou sestřičkou vytváří pro každého pacienta kvalitní péči.Vděčně za každé setkání s paní Mudr Strnadovou,ji vřele doporučuji každému,kdo potřebuje zahojit duši.

Paní doktorka je dobrá na lehčí druhy duševních nemocí. Syn se léčil u paní doktorky se závažnějším onemocněním. Stav se nelepšil. Přešli jsme k jinému lékaři,změnil léky a zdravotní stav syna se zlepšil.

Super záchrana života co víc dodat díky

K paní doktorce chodím už několik let. Má vynikající přístup k pacientovi, je velice milá a dokáže porozumět a pomoct. Vřele doporučuji.

Doporučuji