Gynekologická ambulance
Plhovské náměstí 1101, Náchod

Umístění: Gynekologická ambulance Bolesti

Paní doktorka me odmítla příjmout, protože jsem nebyla objednaná i přesto, že jsem měla bolesti. Bolesti mě začali v 11 večer, tak jsem ráno jela k ní aby mě prohlédla. Odmítla, že prý si sem nebudu chodit jentak neobjednaná. Slyšela jsem ji přes dveře z kabinky. Musela jsem do nemocnice na ambulanci, kde mě bez problému prohlédli. Měla jsem prasklou cystu. Za dva dny jdu nakontrolu zpatky do nemocnice.
Doktorka Rousková byla vždycky nepříjemná a přísná. Nemám s ní dobrou zkušenost, takže nedoporučuju k ní chodit.

Nevyměnila bych ji za nic na světě. Je sice dost rázná, ale vynikající doktorka. Jezdím k ní už asi 8 nebo 9 let.

Drahoslava 20.května 2014 Paní doktorka se mnou velmi pěkně jednala a věnovala mě řádnou péči v ordinaci.Sestřička je též velmi laskavá.

Ž

Paní doktorka je velmi pečlivá, je to opravdová odbornice, milá, během vyšetření vím, na čem jsem. Děkuju jí za své bezproblémové těhotenství a přípravu na porod, za veškerá vyšetření a odbornou konzultaci. Díky paní doktorce máme krásnou a zdravou holčičku!

Po odborne strance asi dobra,jako clověk hruza,je neochotná a zlá.

Maty
12.6.2013 Paní doktorka je sice rázná, ale snaží se pacientce říci vše, co je zapotřebí. Chodím k ní od ukončení ordinování MUDr.Přibyla a jsem velice spokojena. Je velmi pečlivá a nikdy neodflákne preventivní prohlídku. Připomene i věci, které by si pacientky měli ohlídat sami. Jde přece o jejich zdraví. To, že není dvakrát příjemná na ty, co nechodí na prevenci, nebo si myslejí, že paní doktorka jim bude psát, co si mají sebou přinést na prohlídku, je naprosto v pořádku. To je stejné u všech lékařů. Přece nechcete milé pacientky a těhulky, aby Vám donekonečna připomínala, co je potřeba mít sebou na kontrolu. Notabene, když Vám nevyhovuje, máte možnost odejít k jinému gynekologovi. Mě se ještě nestalo, že by byla prázdná ordinace, když tam přijdu, a už vůbec mi nevadí, když musím chvilku počkat. Takže si všechny Ty, co máte větší výhrady proti paní doktorce sáhněte do svědomí, jestli jste sami tak dokonalí a plníte dokonale i svoje povinnosti vůči druhým. Vím jen to, že není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. A proto nekritizuji, ale chválím. Jen kdyby alespoň většina doktorů , měla takový přístup k pacientům, jako paní MUDr. Rousková.
Zatím jsem se přesvědčila o opaku.

S paní doktorkou jsem velice nespokojená. Minulý rok jsem musela jít na přerušení - zamlklé těhu. V nemocnici mi bylo řečeno, že se můžeme pokusit o mimi již za 3 měsíce, doktorka byla názoru čekat půl roku a déle. Když jsem po 5 měsících zjistila, že jsem znovu těhotná, došla jsem si na potvrzení k Rouskové, kde jsem si vyslechla, jak jsem nezodpovědná a že pokud opět o malé přijdu, je to moje chyba, jelikož jsem to uspíšila a nebyla schopná počkat. Další návštěvu jsem obrečela, jelikož mi ani nebyla schopná říct, zda je vše v pořádku či nikoliv a poslala mě domů s tím,že mě chce za 3 týdny vidět. Celou dobu jsem byla nervozní aby bylo vše ok. Po celé těhotenství mám bez udání důvodu zakázaný pohlavní styk, jelikož jsem zdravá, i tak je tu přece riziko, že bych mohla chytit nějakou mikozu :-D Směšné. A pohlaví dítěte, jo asi snad todle, ale to dítě je moc pohyblivé takže nelze určit a fotečky taky nejde udělat, mimi se moc hýbe a nebo by byla fotka nekvalitní a to ona tisknout přeci nebude. (ikdyž pro mě by byla jakákoliv fotečka tou nejkrásnější). Už se těším až budu mít po porodu a budu moci přejít jinému doktorovi :) Nemluvě o tom jak strašně mluví a nepustí ke slovu a nedej Bože zapomenout si ručníček na břicho, to je oheň na střeše.

K této paní doktorce jsem přestoupila od dr. Kohoutové z Hronova z důvodu, že jsem tam ukončila školu, tak abych nemusela dojíždět. Přišla jsem k ní v době, kdy jsme se s partnerem rok marně snažili o mimi. Ani mě nevyšetřila, přítele nikam neposlala, zkrátka nezájem. Jediný co na to řekla bylo, že to chce čas. No jo jenže kolik času? Najednou to byly už 2 roky snažení a stále nic. Když jsem se jí zeptala na umělé oplodnění, odpověděla, že se prý dělá pouze manželským párům, tudíž se s přítelem musíme nejdříve vzít a pak ona začne něco řešit. Taková lež!!! Sami jsme si zjistili vše o této možnosti a objednali se do SANUSU v HK. No tak se konečně začaly věci hýbat, už jsme měli dohodnutý termín IVF, ke kterému ale nakonec nedošlo, jelikož 3 týdny před plánovaným zákrokem jsem přirozeně otěhotněla. Myslím si, že svou roli v tom hrála dost psychika, člověk potřebuje dostat naději aby se uklidnil a pak to někdy jde. Dnes jsem pyšnou mámou 8 měsíční holčičky. Ale to není vše. V těhotenství mě lékařka Rousková předala do rizikové poradny ve FN HK prý kvůli mé vadě srdce (která je vrozená a bezvýznamná). A ještě po nás chtěla, ať podstoupíme odběr plodové vody, že prý mám špatný výsledky, že miminku hrozí hydronefróza, rozštěp patra, Dowmův syndrom... samozřejmě kecy, malá je zdravoučká a na žádnej odběr jsme nešli, zkrátka po předchozích zkušenostech jsme jí nevěřili ani nos mezi očima. Chtěla taky abych v HK rodila, ale já si vydupala púorod v Náchodě a dobře jsem udělala. Později jsem zjistila, že do Hk posílá téměř každou svou pacientku a na amniocentézu taky. Protože je s nemocnicí v HK spojená, tak z toho má peníze. Ale že mi zkazila vytoužené těhotenství, jelikož jsem se nervovala kvůli těm ,,výsledkům", to je jí jedno. nyní scháním jiného gynekologa v Náchodě.

S paní doktorkou jsem se setkala ve FN Hradci Králové při porodu svého prvního dítěte a dodnes na její necitlivé chování nemohu zapomenout. Nepřísluší mi hodnotit její odborné znalosti, ale po lidské stránce u mě paní doktorka naprosto propadla,nebot pojem empatie jí je zcela cizí.

Velmi pečlivá, starostlivá s lidským přístupem.